Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

МЕДИЧНИЙ ПІКНІК У РІВНОМУ!

Вдруге у м. Рівному проводитиметься "МЕДИЧНИЙ ПІКНІК"❗

Залучившись підтримкою Наукових пікніків в Україні та засновників Медичних пікніків - вдруге у м. Рівному проводитиметься "МЕДИЧНИЙ ПІКНІК".

✅ Жителі та гості міста матимуть змогу в нестандартній формі поспілкуватись з лікарями міста, дізнатись про профілактику хвороб та як зберегти здоров"я.

✅ На свіжому повітрі, можна буде отримати консультації лікарів-спеціалістів, пройти обстеження на соціально-небезпечні недуги (ВІЛ/СНІД), перевірити гостроту зору, та провести обстеження на визначення рівня глюкози крові (за умови, що не снідали), провести обстеження на вірусні гепатити. Ми навчимо дорослих і дітей домедичній допомозі та розкажемо як правильно сформувати автомобільну аптечку, яка в разі потреби, стане "найпершим помічником".

✅ Ми навчимо Вас та Вашу малечу доглядати за ротовою порожниною та найважливіше – не боятись візиту до стоматолога.

✅ А ще Ви зможете виміряти артеріальний тиск та дізнатись чому він має властивість підвищуватись чи знижуватись, як запобігти розвитку інсульту та інфаркту. Та як впливають, навіть легкі, фізичні навантаження (ходьба, пробіжки, тощо) на організм людини.

✅ Дізнаєтесь про жіноче та чоловіче здоров"я у різних вікових категоріях.

✅ І звісно, ми будемо говорити про вакцинацію! Про те, чи можна при хронічних недугах проводити щеплення, якими вакцинами можна проводити щеплення одночасно чи все ж таки потрібна між ними "перерва". Відповімо на найболючіші запитання про імунопрофілактику та познайомимо з Календарем профілактичних щеплень. Наша мета допомогти розвіяти та зруйнувати зайві вагання стосовно вакцинації.

✅ Ми ближче познайомимо рівнян та гостей міста з молодими лікарями центрів первинної медико-санітарної допомоги Рівного, звузимо дистанцію лікар – пацієнт, допоможемо знайти відповіді на запитання, що стосуються медичної реформи, надамо інформацію про лікарів, з якими ще можна підписати декларацію та розкажемо, як отримати "доступні ліки" по електронному рецепту. 

✅ Та ще безліч іншого, що зможе Вас зацікавити!

Загалом, «Медичний пікнік у Рівному» – це проект, який направлений на популяризацію та збереження здоров"я у неформальному спілкуванні.

На сьогодні разом з нами підготовку до МЕДИЧНОГО ПІКНІКА У РІВНОМУ проводять:
КНП "Міська лікарня №2" РМР
КНП "ЦПМСД «Центральний» РМР
КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР
КНП "ЦПМСД "Північний" РМР
КНП "Міська дитяча стоматологічна поліклінка" РМР
ГО "Рівне-ТАКМЕД"
Регіональний підрозділ ГО "Батьки за вакцинацію - Рівне" 
Центр дитячого здоров"я "БейбіДок" який завітає до нас із підтримкою ГО "Лікарняні Клоуни "Червоні Носи" м. Рівне"

#МедичнийПікнікРівне 

Нагади для себе як проходив "Медичний пікнік у Рівному" в 2018 році можна натиснувши тут.


Читайте також

Нещодавно в КНП "Центральна міська лікарня» РМР було встановлено власну кисневу станцію. Придбано її за кошти місцевого бджету загальною вартіст..
З 2 квітня 2018 року в Україні розпочалась національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 87 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали дек..
Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та перспективний план формування територій громад Рівненської облас..
Підписатись