Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Нагадуємо за допомогою фото, як проходив Медичний пікнік у Рівному!

Місяць по тому, як ми вперше провели Медичний пікнік у Рівному. Нагадаємо, що 26.08.2018 року управлінням охорони здоров"я м. Рівного спільно з Науковими пікніками в Україні та засновниками Медичних пікніків проведено Медичний пікнік у Рівному! 

Минулого місяця, наш захід поєднав лабораторні обстеження та навчання по зупинці кровотеч, застосування лікарських трав та визначення індексу маси тіла, вимірювання артеріального тиску та проведення курсу «лікування ведмедиків», розвінчування міфів про вакцинацію та навчання догляду за ротовою порожниною, методику проведення реанімаційних заходів та догляду за новонародженою дитинкою, надання домедичної допомоги при переломах кінцівок та відповіді на питання про медичну реформу в закладах охорони здоров"я. Ми говорили про здорове харчування та дотримання балансу калорійності, розповсюджували інформаційні матеріали про гіполіпідемічні дієти та профілактику ВІЛ-інфекції, роздавали буклети по техніці чищення зубів та друковані матеріали з відповідями про вакцинацію. Ми відповідали на запитання про вибір лікаря для підписання декларацій та про профілактику гіпертонічної хвороби. Ми говорили про пранування сім"ї, здорову родину та інше. 

Відвідувачі Медичного пікніка у Рівному мали можливість виміряти рівень глюкози крові та холестерину, пройти обстеження за допомогою тест-систем на вірусні гепатити та ВІЛ-інфекцію/СНІД: 
- закладами охорони здоров"я міста проведено більше ніж 300 відвідувачам обстеження на визначення рівня глюкози крові, близько 200 особам визначено рівень холестерину, артеріальний тиск виміряно більше ніж 500 відвідувачам Медичного пікніка. Рівняни та гості міста отримали консультації окуліста  та терапевта; 
- в ігровій формі та з роздаванням заохочувальних призів дитячими лікарями-стоматологами ортодонтами проведено попередній огляд ротової порожнини 150 діткам. Рекомендовано з"явитись для подальшого обстеження і лікування до лікаря-стоматолога дитячого 70% від оглянутих, в тому числі у 62 діток виявлено патологію прикусу. Дитячою стоматологічною поліклінікою міста Рівного проведено конкурс малюнку на стоматологічну тематику – за 34 найкращі малюнки дітки отримали зубні пасти або зубні щіточки;
- БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» провели обстеження на ВІЛ/СНІД для 54 осіб;
- РОБФ «Наше майбутнє» провели обстеження на вірусний гепатит «С» для 150 осіб та 150 обстежень на ВІЛ-інфекцію/СНІД.

Учасники Медичного пікніка у Рівному: 
- КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР;
- КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР; 
- КНП "ЦПМСД "Північний" РМР;
- КНП "Міська лікарня № 2" РМР;
- Центр планування сім"ї КНП "Пологового будинку" РМР;
- КНП "Міська дитяча стоматологічна поліклініка" РМР; 
- БО "Мережа 100 відсотків життя Рівне"; 
- ГО "Батьки за вакцинацію"; 
- ГО "Рівне-ТАКМЕД", 
- РОБФ "Наше майбутнє"; 
- Рівненський державний базовий медичний коледж;
- Рівненська організація Товариства Червоного Хреста; 
- Центр дитячого здоров"я "БейбіДок";
- Лікарняні клоуни "Червоні носи" м. Рівне

Спробуймо пригадати все, що відбувалось під час Медичного пікніка у Рівному за допомогою фото!

 


Читайте також

Про це йде мова на нараді з головними лікарями, медперсоналом лікувально – профілактичних закладів Рівного, а також директорами шкіл міста. Нара..
З 2 квітня 2018 року в Україні триває національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 83 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали декларац..
Минулого тижня Комунальне некомерційне підприємство «Центральна міська лікарня» Рівненської міської ради провела підсумки роботи закладу у..
Підписатись