Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

В Центрах ПМСД Рівного 123335 осіб підписали декларацію з лікарями "первинки"

123335 осіб обрали собі лікаря в комунальних некомерційних підприємствах центрах первинної медико-санітарної допомоги Рівного станом на 9:00 17.09.2018 року (згідно даних Національної електронної системи охорони здоров"я eHealth по Рівненській області 553140 декларацій). 

Зауважимо, що кількість підписаних декларацій залежить не тільки від активності пацієнтів, а й від кількості лікарів первинного рівня надання медичної допомоги в закладі.

Зі всіх підписаних декларацій - 31,8 % обрали лікаря для населення 0-17 років. Щодо дорослого населення (18 р. і старші), то більш активніші у виборі лікаря особи у віці 40-64 років, їх кількість складає 44 % від всіх заключених декларацій серед дорослого населення.

Нагадаємо, що відповідно до наказу МОЗ України № 503 від 19.03.2018 "Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації, про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу" (разом зі змінами) кінцевого терміну підписання декларацій немає! Тепер пацієнт жодним чином не прив’язаний до лікаря територіально, тобто за пропискою. Можна обирати ті Центри ПМСД, до яких зручно звертатися! Ви маєте обрати того спеціаліста, який буде вашим порадником, до якого можна звернутися в будь-який час, і він або вирішуватиме сам, як вас лікувати, якщо це буде в його повноваженнях, або скеровуватиме вас до вузьких спеціалістів, які, на його думку, вам потрібні, щоб встановити правильний діагноз або тактику лікування.   

Рівнянам не варто зволікати з вибором лікаря, адже в ЦПМСД міста Рівного є лікарі "первинки", які уже підписали оптимальну рекомендовану кількість декларацій з пацієнтами. 

Переглянути реєстр лікарів Центрів ПМСД м. Рівного он-лайн

Місця та час підписання декларацій в ЦПМСД м. Рівного

Отримати інформацію та заключити декларацію з лікарем ЦПМСД Рівного можна в ЦНАПі м. Рівне 

 


Читайте також

У центрах первинної медико-санітарної допопомоги (далі - ПМСД) м. Рівного в суботу будуть проводити вакцинацію проти кору! Це зроблять для того, аби ж..
01.02.2019 наказом № 265 Міністерство охорони здоров'я України затвердило новий Реєстр лікарських засобів, які можна отримати безоплатно або з час..
Основні вимоги до кандидата: • Вища юридична освіта; • Досконале володіння українською мовою; • Знання законодавства України. Запис н..
Підписатись