Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Отримати інформацію щодо ходу Національної кампанії "Лікар для кожної сім"ї" та заключити декларацію з лікарем можна в ЦНАПі м. Рівне

З метою поінформованості населення про впровадження реформи на первинному рівні та забезпечення активної участі жителів міста Рівного в ході підписання декларацій з лікарем, Центрами ПМСД міста забезпечено не тільки інформаційну кампанію "Обери свого лікаря", а і організовано підписання декларацій в регіональному центрі надання адміністративних послуг м. Рівного (ЦНАП).

Відвідувачі Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг, під час отримання адміністративних послуг, мають чудову можливість підписати декларацію з лікарем безпосередньо в ЦНАПі! 

Уповноважені особи представляють центри первинної медико-санітарної допомоги міста Рівного за графіком:

►в першій декаді місяця – КЗ "Центр ПМСД «Центральний» РМР,

►в другій декаді місяця – КЗ "Центр ПМСД «Ювілейний» м.Рівне,

►в третій декаді місяця – КЗ "Центр ПМСД «Північний» РМР.

Відвідувачі ЦНАПу можуть отримати інформацію щодо необхідних документів для підписання декларації, де і коли можна заключити декларацію з лікарем, як обрати свого лікаря, ознайомитись з лікарями первинного рівня надання медичної допомоги ЦПМСД міста та інше.

Нагадаємо, що у нас створено реєстр лікарів Центрів ПМСД міста Рівного на сайті "Електронна охорона здоров"я Рівне". Перейдіть за посиланням та в рубриці "Лікарі міста Рівне" по фільтрах оберіть заклад охорони здоров"я, рівень надання меддопомоги "первинний" та за типом лікарів: "лікар для дорослого", "лікар для всієї сім"ї" чи "лікар для дитини" https://goo.gl/zTKygy

Отримати інформацію де і коли підписати декларацію в Центрах ПМСД міста Рівного можна натиснувши тут .

Фото МОЗ України


Читайте також

Імунобіологічні препарати проти туберкульозу, дифтерії, правцю, кашлюку, поліомієліту, кору, паротиту, краснухи, гепатиту та гемофільної інфекції вчор..
Підписатись