Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

У Рівному з 24.11.2021 медики міста розпочинають вакцинацію проти грипу в аптеках

Таким методом маємо на меті спростити доступ рівнян до щеплень від сезонного грипу.

Кожен мешканець громади чи гість Рівного має можливість прийти в аптеку, придбати вакцину та після огляду лікаря відразу зробити там щеплення. Це значно спрощує доступ до сезонної вакцинації проти грипу, що в умовах пандемії COVID-19 має надзвичайно важливе значення. 

Пацієнт перед щепленням підписуватиме інформовану згоду. Серію й номер вакцини медики після вакцинації вноситимуть до електронної системи. Крім того, згідно з правилами, вакциновані особи мають залишатися неподалік пункту вакцинації впродовж 15–20 хвилин. 

Вакцинація від грипу проводитиметься з 24 листопада щоденно (окрім суботи та неділі) в 2 аптеках Рівного мережі «ВІСА» за адресами:
► вул. Макарова, 38 
► вул. Миколи Карнаухова, 31
з 11:00 до 14:00 та з 16:00 до 19:00 

Вакцинація проти грипу належить до рекомендованих щеплень та відсутня у національному календарі щеплень, тому вакцину можуть закуповувати за гроші місцевих бюджетів, підприємств або власним коштом громадян. 

Вакцинація передусім потрібна основним пріорітетним групам (окрім пацієнтів за станом здоров’я) таким як лікарі, правоохоронці, військові, вчителі, пожежники, тощо. Тобто це ті особи від яких залежить життєдіяльність територіальної громади.

Нагадаємо, що зробити щеплення проти грипу мешканці громади також можуть у закладі охорони здоров‘я де підписано декларацію з лікарем. 


Читайте також

До прикладу за минулий тиждень до міських закладів охорони здоров‘я надійшло на лікування 9 нових випадків захворівших на COVID-19 мешканців гро..
Відповідні рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики №16-06/2022 були затверджені наказом Міністерства охорони зд..
Ефективність вакцин проти коронавірусної хвороби з часом згасає, до того ж, з’являються нові штами вірусу. Бустерна ж доза допомагає поновити еф..
Підписатись