Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

ШАНОВНИЙ КЕРІВНИКУ!

   Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція займають перше місце по частоті та кількості випадків всіх інфекційних захворювань. Економічні збитки від наслідків епідемій становлять мільйони гривень.
 
Відповідно до загальних результатів вивчення циркулюючих штамів вірусу грипу Всесвітня організація охорони здоров′я прогнозує циркуляцію в сезоні 2021-2022 років наступних штамів вірусів:
- вірус, подібний A/Victoria/2570/2019 (H1N1)pdm09;
- вірус, подібний A/Cambodia/e0826360/2020 (H3N2);
- вірус, подібний В/Washington/02/2019 (лінія B Victoria);
- вірус, подібний B/Phuket/3073/2013 (лінія B/Yamagata).
Усі зазначені штами ввійшли до складу актуальних сезонних вакцин проти грипу.
 
Найбільш ефективним способом профілактики грипу є вакцинація!
 
Управління охорони здоров'я звертається до Вас з проханням розглянути можливість виділення коштів для проведення профілактичних щеплень всім працюючим на Вашому підприємстві, установі чи організації. Використання коштів на профілактичні заходи дасть можливість уникнути економічних збитків.
 
Вакцину необхідно придбати в аптечній мережі, що знаходиться на території закладів охорони здоров′я міста з метою збереження „холодового ланцюга”. В кабінеті щеплень необхідно пред'являти чек, де вказано час та дату придбання вакцини.
 
Щеплення проти грипу можна зробити в територіальних центрах первинної медико-санітарної допомоги (поліклініках) м. Рівного, що обслуговують доросле та дитяче населення міста:
КНП "Центр ПМСД "Центральний" РМР:
- м. Рівне, вул. Драгоманова, 7, каб. № 303, понеділок-п′ятниця з 9:00 до 14:00;
КНП "Центр ПМСД "Ювілейний" РМР
- м. Рівне, вул. Макарова, 3, каб. № 419, понеділок-п′ятниця з 12:00 до 16:00; 
КНП "Центр ПМСД „Північний” РМР:
- м. Рівне, вул. Фабрична,10, каб. № 3-А, понеділок-п′ятниця з 13:00 до 18:30;
КНП “Міська лікарня № 2 РМР" РМР:
- м. Рівне, вул. О.Олеся, 13, каб. № 23 вівторок, четвер з 13:00 до 15:00.
 
З метою індивідуального захисту та попередження розвитку важких  ускладнень рекомендовано у передепідемічному періоді проводити щеплення проти грипу (починаючи з вересня та протягом усього сезону). Особливо слід звернути увагу на щеплення осіб, які належать до груп ризику (контактують з великою кількістю населення). Витрата коштів на профілактичні заходи збереже Ваше здоров'я, здоров'я Ваших рідних та членів трудового колективу.

Читайте також

Ефективність вакцин проти коронавірусної хвороби з часом згасає, до того ж, з’являються нові штами вірусу. Бустерна ж доза допомагає поновити еф..
Відповідні рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики №16-06/2022 були затверджені наказом Міністерства охорони зд..
До прикладу за минулий тиждень до міських закладів охорони здоров‘я надійшло на лікування 9 нових випадків захворівших на COVID-19 мешканців гро..
Підписатись