Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Більше 51 тисячі населення заключили декларацію на медичне обслуговування в центрах ПМСД міста Рівне

Станом на 9:00 31.05.2018 51078 осіб обрали свого лікаря в Центрах ПМСД міста Рівного. Серед цієї кількості 64,3 % дорослого населення та 35,7 обрали лікаря первинки для надання медичної допомоги дітям.

Серед населення старше 18 років по підписанню декларацій лідирує вікова категорія 40-64 роки, це 13774 особи, що підписали декларацію з лікарями. Відсоток цієї вікової категорії від всієї кількості підписаних декларацій серед дорослого населення становить 42,0%. На другому місці вікова категорія 18-39 років - 31,2%, та на третьому особи понад 65 років - 26,8%.

Серед дитячого населення (0-17 років) активніше обирають лікаря батьки дітей вікової категорії 6-17 років. Кількість заключених декларацій на медичне обслуговування серед цієї вікової категорії складає 10582, що становить 58,0% серед населення 0-17 років, які уже обрали собі лікаря. 42,0% складають підписані декларації на медичне обслуговування дітей до 5 років (від усієї кількості заключених декларацій населення 0-17 років).      

МОНІТОРИНГ ПІДПИСАНИХ ДЕКЛАРАЦІЙ В ЦПМСД СТАНОМ НА 9:00 31.05.2018Р.

Лідером по підписанню декларацій в комунальних закладах міста Рівного є Центр ПМСД "Центральний", що по вулиці Драгоманова, 7. Лікарів первинки саме цього центру обрали 20347 осіб.

На другому місці ЦПМСД "Ювілейний" (вул.Макарова, 3) з лікарями якого заключили декларацію 17900 осіб.

На третьому місці ЦПМСД "Північний" (вул.Фабрична, 10) - 12831 особа. 

На медичне обслуговування дитячого населення найбільша кількість осіб брали лікаря в центрі ПМСД "Ювілейному" - 7598. За ним ЦПМСД "Північний" - 6722 та для обслуговування дітей заключили декларацію з лікарями ЦПМСД "Центрального" - 3937 осіб.

ПЕРЕЛІК ЛІКАРІВ ПЕРВИННОГО РІВНЯ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ В ЦПМСД МІСТА

На сайті "Електронна охорона здоров"я Рівне" створено реєстр лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги міста. Перейдіть за посиланням та в рубриці "Лікарі міста Рівне" по фільтрах оберіть заклад охорони здоров"я, рівень надання меддопомоги "первинний" та за типом лікарів: "лікар для дорослого", "лікар для всієї сім"ї" чи "лікар для дитини" https://goo.gl/zTKygy .

Інформацію про лікаря також можна отримати в реєстратурі Центрів ПМСД.

ДЕ МОЖНА ПІДПИСАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ В ЦЕНТРАХ ПМСД МІСТА РІВНОГО

В Центрах ПМСД міста Рівне облаштовані спеціальні місця для підписання декларацій з пацієнтами та визначені уповноважені особи по внесенню інформації в електронну систему охорони здоров"я. Інформаційні матеріали про кабінети чи окремо облаштовані місця для підписання декларацій в ЦПМСД розміщені при вході в заклад охорони здоров"я, біля реєстратури, на поверхах та біля самих кабінетів де відбувається заключення декларацій.

Також отримати інформацію де і коли триває підписання декларацій в ЦПМСД міста Ви може натиснувши тут або звернувшись в реєстратуру Центру ПМСД міста.

Фото МОЗ України

 

 


Читайте також

Вакцинація — найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань. Імунна система реагує на введену вакцину, виробляючи імунітет проти інф..
В галузі охорони здоров"я м. Рівного, відповідно до нормативних документів Міністерства охорони здоров'я України впроваджувалась реформа первинног..
Оголошення про прийняття рішення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства &l..
Підписатись