Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Уже в найближчу суботу, 1 квітня, очікуємо на жителів Рівненської громади та гостей міста на медичному заході в парку ім. Т. Шевченка!

 З 13:00 та до 17:00 будемо говорити про здоровий спосіб життя, здорове харчування, імунопрофілктику та вплив перенесеного захворювання COVID-19 на серцево-судинну систему, жіноче здоров‘я та профілактику захворювань молочної залози, тощо. 

 

Окрім того, відвідувачі заходу матимуть унікальну можливість без направлень від лікуючого лікаря перевірити рівень цукру крові та холестерину (при умові, що нічого не їли), провести перевірку гостроти зору та здійснити контроль артеріального тиску, виміряти рівень насичення киснем крові та зробити тест на гепатит та ВІЛ. А ще опануєте навики надання домедичної допомоги.

 

Та якщо Ви досі не отримали необхідних щеплень проти COVID-19 - на медичному заході працюватиме мобільна вакцинальна бригада. Тож отримати щеплення проти коронавірусної інфекції Ви зможете не звертаючись до закладу охорони здоров‘я, а прийшовши на медичний захід в парк! 

 

Також на усіх охочих чекатиме «Скандинавська ходьба» та інформація про її користь! Аби спробувати свої сили в ній, необхідно обов’язково зареєструватись обравши зручний для себе час: https://forms.gle/pBrYF7QGFQBh53yz9 .

 

Та нехай мінливість погоди не стає на заваді Вашому чудовому настрою! Одягайте теплий одяг та зручне взуття! Долучайтесь до «Здорової прогулянки» та отримуйте корисну інформацію про збереження власного здоров‘я та здоров‘я своїх близьких!

 

Захід відбуватиметься у рамках співпраці між Управлінням охорони здоров‘я виконавчого комітету Рівненської міської ради, Департаментом цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА, закладами охорони здоров’я Рівненської міської ради, за сприяння Рівненської міської ради з метою реалізації комунікаційної кампанії проти COVID-19, що проводиться Міністерством охорони здоров’я України у партнерстві з Державною установою «Центр громадського здоров’я МОЗ України», Проєктом USAID «Трансформація комунікацій» та агенцією One Health.


Читайте також

Після тривалого ремонту у Рівному запрацювала оновлена амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №4 у КНП «Центр первинної медико-санітар..
Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Нерідко пацієнти звер..
Вакцинація – це найбільш ефективний, а іноді й єдиний спосіб не допустити інфікування. Завдяки введеній вакцині організм отримує можливість виро..
Підписатись