Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Навчання з домедичної допомоги для усіх бажаючих відновлюються!

Рівняни, розпочинаємо повторно збір заявок від усіх бажаючих пройти навчання з домедичної допомоги. 

Ще до повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України, за допомогою он-лайн форми, ми реєстрували у списки бажаючих отримати знання з допомоги постраждалим до приїзду медиків. Однак, враховуючи події які починали розгортатись в Україні, при спробі сформувати групу на навчання серед усіх хто зареєструвався - лише 1/10 рівнян перебували в Рівному та  готові були прийти на навчання. 

Отже, якщо ви перебуваєте у Рівному та маєте бажання пройти навчання з домедичної допомоги постраждалим у разі надзвичайної ситуації, необхідно заповнити он-лайн форму (навіть якщо ви її заповнювали ще до 24.02.2022, потрібно заповнити повторно) та Вас буде включено у списки для проведення навчань. Про дату, час та місце проведення таких навчань додатково інформуватимемо за вказаним Вами контактним номером телефону у формі. 

На сьогодні, в різних регіонах України під обстріли та авіаудари потрапляють мирні громадяни, автомобілі швидкої допомоги, дитячі будинки, лікарні та житлові райони. В таких умовах сотні поранених та тисячі евакуйованих потребують своєчасної допомоги ще до приїзду медиків. Зважаючи на те, що відбувається на сьогодні, інструкторами з домедичної допомоги першочергово проводяться навчання із зупинки критичних кровотеч, надання допомоги при травмах та опіках та проводиться навчання із сортування серед потерпілих, що є досить важливим при масовій кількості постраждалих.

Пам’ятаймо, що своєчасно надана допомога не лише збереже здоров’я, а і продовжить життя!


Читайте також

До прикладу за минулий тиждень до міських закладів охорони здоров‘я надійшло на лікування 9 нових випадків захворівших на COVID-19 мешканців гро..
Відповідні рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики №16-06/2022 були затверджені наказом Міністерства охорони зд..
Ефективність вакцин проти коронавірусної хвороби з часом згасає, до того ж, з’являються нові штами вірусу. Бустерна ж доза допомагає поновити еф..
Підписатись