Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Амбулаторно-поліклінічні заклади охорони здоров‘я Рівненської міської ради скорочують свій графік роботи!

Амбулаторно-поліклінічні заклади охорони здоров‘я Рівненської міської ради скорочують свій графік роботи у зв‘язку із введеним комендантським часом у Рівному!

Від сьогодні, поліклініки міста працюватимуть з 8:00 до 18:00 години з понеділка по п‘ятницю! 

• У суботу та неділю в амбулаторних закладах міста надання медичної допомоги забезпечує черговий лікар з 8:00 до 14:00 години!

• Стаціонарна медична допомога населенню і надалі надаватиметься у звичному режимі цілодобово!

Під комендантською годиною слід розуміти заборону перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи. 

Управління охорони здоров’я виконавчого комітету Рівненської міської ради просить з розумінням відноситись до будь-яких змін в організації надання меддопомоги, адже усі дії заради безпеки наших пацієнтів та персоналу!


Читайте також

26 червня — Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу. Його започаткувала Генеральна асамблея ООН у 1987 р..
З початком літа, за даними Центру громадського здоровʼя України, розпочався посилений епіднагляд за холерою, який триватиме до 30 вересня, оскільки са..
Підтримка закладів охорони здоровʼя Рівного триває! Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян відвідав КНП «Міська стоматологічна полікл..
Підписатись