Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Суб"єктам господарювання, що здійснюють приватну медичну практику на території Рівненської громади!

Управління охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради повідомляє, що з 01.02. по 28.02.2022 року триватиме прийом державної річної галузевої статистичної звітності (форми звітності № 13, № 17, № 20 затверджені наказом МОЗ України №378 від 10.07.2007 разом зі змінами та доповненнями) від фізичних осіб та закладів (структур, кабінетів), що здійснювали господарську діяльность з медичної практики (приватну медичну практику) на території Рівненської громади протягом 2021 року. 

Нагадаємо, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року № 285 "Про затвердження ліцензійних умов впровадження господарської діяльності з медичної практики" (разом зі змінами) пунктом 11 "організаційних вимог" зобов"язано вести обліково-звітні статистичні форми у сфері охорони здоров’я відповідно до заявлених спеціальностей та подавати статистичні звіти в установлені строки до органів державної статистики відповідно до статей 13 та 18 Закону України “Про державну статистику”, дотримуватися вимог до ведення форм первинної облікової документації, що затверджені МОЗ (пункт 22 постанови КМУ № 285).

___________________________________________________________________________________________________

Завантажити Форму № 20 "Звіт юридичної особи незалежно від її організаційно-правової форми та фізичної особи-підприємця, які проводять господарську діяльність з медичної практики за 2021 рік"

Завантажити Форму № 17 "Звіт про медичні кадри" та "Інструкцію щодо заповнення форми звітності № 17 "Звіт про медичні кадри"

Завантажити Форму № 13 "Звіт про штучне переривання вагітності" та "Інструкцію щодо заповнення форми звітності № 13 "Звіт про штучне переривання вагітності"

__________________________________________________________________________________________________

Звітні форми надавати з 10:00 до 13:00 год. та з 14:00 до 16:00 год. щоденно, окрім вихідних днів, в інформаційно-аналітичний центр управління охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою, м. Рівне, вул. Драгоманова, 7 (приміщення КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР (вхід з боку приміщення з правої сторони, І-й поверх)). У звітних формах заповнюються лише ті таблиці (рядки та графи), які відображають діяльність приватного закладу (кабінету). 

Відомості щодо подання та ненадання звітності направляються в ліцензійний комітет Міністерства охорони здоров′я України.

Для довідки звертатись за тел.(0362) 67-15-57, 67-15-58 в інформаційно-аналітичний центр управління охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради.


Читайте також

До прикладу за минулий тиждень до міських закладів охорони здоров‘я надійшло на лікування 9 нових випадків захворівших на COVID-19 мешканців гро..
Ефективність вакцин проти коронавірусної хвороби з часом згасає, до того ж, з’являються нові штами вірусу. Бустерна ж доза допомагає поновити еф..
Відповідні рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики №16-06/2022 були затверджені наказом Міністерства охорони зд..
Підписатись