Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Від завтра у Рівному розпочинає роботу додатковий пункт забору біологічного матеріалу для ПЛР-діагностики.

Враховуючи, що протягом останнього тижня захворюваність на COVID-19 серед мешканців Рівненської територіальної громади зросла більше ніж у двічі в порівняні з попереднім тижнем, а кількість осіб яких лікарі скеровують для тестування на коронавірусну інфекцію щоранку утворюють довжелезні черги, з 25.01.2022 бригади медиків від Центрів ПМСД «Центральний» та «Північний» Рівного забезпечуватимуть забір зразків для проведення ПЛР-діагностики для своїх декларантів у тимчасово створеному пункті забору.

Тимчасовий пункт забору біологічного матеріалу діятиме з 8:15 до 10:30 з понеділка по п‘ятницю на базі Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука (РОКЛДЦ). Функціонуватиме він до моменту зниження рівня кількості скерувань на тестування COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реації.

Отже, пацієнтам ЦПМСД «Центральний» та ЦПМСД «Північний» м.Рівного, які звертатимуться до свого сімейного лікаря для проведення діагностики на COVID-19, варто бути досить уважними. Сімейні лікарі цих ЦПМСД при виписуванні направлення на ПЛР-тестування зазначатимуть пацієнту в який пункт забору аналізу їм звертатись та у який час аби уникнути черг та зайвих контактів.

Пункти забору зразків для ПЛР-тестування за направленням сімейного лікаря діють:
► для пацієнтів КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР - в приміщенні ЦПМСД «Центральний» по вул. Драгоманова, 7  та в приміщенні РОКЛДЦ (в актовій залі на І-му поверсі) по вул. 16 липня, 36, м. Рівне
► для пацієнтів КНП «ЦПМСД «Ювілейний» РМР - в приміщенні ЦПМСД «Ювілейний» по вул. Макарова, 3, м. Рівне. 
► для пацієнтів КНП «ЦПМСД Північний» РМР - в приміщенні ЦПМСД «Північний» по вул. Фабрична, 10 та в приміщенні РОКЛДЦ (в актовій залі на І-му поверсі) по вул. 16 липня, 36, м. Рівне.
► для пацієнтів відділення ЗПСМ КНП «Міська лікарня №2» РМР - в приміщенні Міської лікарні #2 м.Рівне по вул. О.Олеся, 13, м. Рівне.
► для пацієнтів відділення ЗПСМ КНП «Міська дитяча лікарня» РМР - в приміщенні Міської дитячої лікарні по вул. Чорновола, 72, м.Рівне 


Читайте також

До прикладу за минулий тиждень до міських закладів охорони здоров‘я надійшло на лікування 9 нових випадків захворівших на COVID-19 мешканців гро..
Ефективність вакцин проти коронавірусної хвороби з часом згасає, до того ж, з’являються нові штами вірусу. Бустерна ж доза допомагає поновити еф..
Відповідні рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики №16-06/2022 були затверджені наказом Міністерства охорони зд..
Підписатись