Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Наказ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади на керівника КП "Профдезінфекція" скасовано!

Відповідно до прокотолу загальних Зборів Трудового колективу комунального підприємства "Профдезінфекція" Рівненської міської ради від 10.03.2020 № 01, у зв"язку з відмовою колективу делегувати працівників до складу постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров"я Рівненської міської ради, наказ Управління охорони здоров"я виконавчого комітету Рівненської міської ради про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника КП "Профдезінфекція" РМР скасовано!


Читайте також

Сьогодні, 27 січня, ми вшановуємо пам'ять жертв Голокосту. Цього дня 1945 року війська Першого Українського фронту звільнили в’язнів одного..
Відділення нейрохірургії КНП «Центральна міська лікарня» РМР нещодавно отримало нове сучасне обладнання – операційний мікроскоп &ldq..
У звʼязку із снігопадом та ожеледицею зростає ризик нещасних випадків та травмування громадян. Щоб убезпечити себе від травм у зимовий період, необхід..
Підписатись