Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

В центральній міській лікарні м.Рівне відбудеться засідання невропатологів та нейрохірургів

Про "Удосконалення надання допомоги при верберогенній патології" будуть говорити лікарі нейрохірурги та невропатологи. Засідання відбудеться 05.07.2018 року о 15:00 год. в актовій залі Центральної міської лікарні м. Рівне, за адресою: вул. М.Карнаухова, 25-а, м. Рівне. 

До участі запрошуються лікарі-неврологи закладів охорони здоров"я міста Рівного!

 


Читайте також

З 29.09.2025 в Україні розпочався епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ. Триватиме він до 17 травня 2026 року. У цей період ..
Цього року особливо важливо зупинитися й приділити увагу своїм почуттям, бо ментальне здоровʼя — це не менш важлива складова виживання й відновл..
Інформація Міністерства у справах ветеранів України Ветерани й ветеранки війни можуть отримати якісну медичну підтримку, яка враховує досвід участі у ..
Підписатись