Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

21-22.03.2018 в Центрі ПМСД "Центральний" міста Рівного медики міста приймуть участь у вебінарах

Протягом 21-22 березня 2018 року за адресою вул. Драгоманова, 7, м. Рівного, в КЗ "Центрі ПМСД "Центральний" Ріненської міської ради відбудуться вебінари початок яких о 15:00 год.:

- 21.03.2018 року о 15:00 вебінар № 2 на тему: "Організація приписної кампанії". Запрошені до участі заступники головних лікарів центрів ПМСД міста Рівного та завідувачі амбулаторіями загальної практики-сімейної медицини;

- 22.03.2018 року о 15:00 вебінар на тему: "Нові завдання та ролі керівника центру ПМСД". До участі у вебінарі запрошені головні лікарі Центрів ПМСД міста Рівного.

Медики міста уже мають досвід участі у вебінарах. Минулого тижня медична спільнота міста долучилась до участі у першому вебінарі де розглядались етапи реорганізації шляхом впровадження перетворення державних установ в комунальні некомерційні підприємства, обговорили питання підготовки проекту рішення сесії та інше.

Нагадаємо, що на початку 2018 року Центри ПМСД міста пройшли відбір на участь в Проекті підтримки місцевих громад в ході переходу на нову систему фінансування, що впроваджується за підтримки USAID (Центр ПМСД "Центральний" м. Рівне) та Проекті експертної підтримки автономізації медичних закладів первинного рівня в рамках медичної реформ, за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» (три Центри ПМСД міста).

Бажаючих запрошуємо долучитись до вебінару!


Читайте також

Згідно даних ДУ "Рівненського обласного лабораторного центру МОЗ України" за жовтень 2018 року у м. Рівному зареєстровано 3367 випадків захворювань на..
За медичною допомогою з приводу простудних захворювань з 23.11. по 29.11.2018 року до медиків міських закладів охорони здоров"я м. Рівного звернулось ..
Інформація МОЗ України Рішення про створення Електронного реєстру листків непрацездатності 28 листопада ухвалив Уряд. До 1 лютого має бути сформоване ..
Підписатись