Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Знайти мого сімейного лікаря
Для пошуку сімейного лікаря оберіть
пошук за адресою або прізвищем лікаря
Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

21-22.03.2018 в Центрі ПМСД "Центральний" міста Рівного медики міста приймуть участь у вебінарах

Протягом 21-22 березня 2018 року за адресою вул. Драгоманова, 7, м. Рівного, в КЗ "Центрі ПМСД "Центральний" Ріненської міської ради відбудуться вебінари початок яких о 15:00 год.:

- 21.03.2018 року о 15:00 вебінар № 2 на тему: "Організація приписної кампанії". Запрошені до участі заступники головних лікарів центрів ПМСД міста Рівного та завідувачі амбулаторіями загальної практики-сімейної медицини;

- 22.03.2018 року о 15:00 вебінар на тему: "Нові завдання та ролі керівника центру ПМСД". До участі у вебінарі запрошені головні лікарі Центрів ПМСД міста Рівного.

Медики міста уже мають досвід участі у вебінарах. Минулого тижня медична спільнота міста долучилась до участі у першому вебінарі де розглядались етапи реорганізації шляхом впровадження перетворення державних установ в комунальні некомерційні підприємства, обговорили питання підготовки проекту рішення сесії та інше.

Нагадаємо, що на початку 2018 року Центри ПМСД міста пройшли відбір на участь в Проекті підтримки місцевих громад в ході переходу на нову систему фінансування, що впроваджується за підтримки USAID (Центр ПМСД "Центральний" м. Рівне) та Проекті експертної підтримки автономізації медичних закладів первинного рівня в рамках медичної реформ, за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» (три Центри ПМСД міста).

Бажаючих запрошуємо долучитись до вебінару!


Читайте також

Про "Удосконалення надання допомоги при верберогенній патології" будуть говорити лікарі нейрохірурги та невропатологи. Засідання відбудеться 05.07.201..
В закладах охорони здоров"я міста Рівного триває кампанія з вибору лікаря. Близько 40 % рівнян обрали свого лікаря та підписали декларацію на медичне ..
Міністерство хорони здоров"я України внесло зміни до Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря..
Підписатись