Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Знайти мого сімейного лікаря
Для пошуку сімейного лікаря оберіть
пошук за адресою або прізвищем лікаря
Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

21-22.03.2018 в Центрі ПМСД "Центральний" міста Рівного медики міста приймуть участь у вебінарах

Протягом 21-22 березня 2018 року за адресою вул. Драгоманова, 7, м. Рівного, в КЗ "Центрі ПМСД "Центральний" Ріненської міської ради відбудуться вебінари початок яких о 15:00 год.:

- 21.03.2018 року о 15:00 вебінар № 2 на тему: "Організація приписної кампанії". Запрошені до участі заступники головних лікарів центрів ПМСД міста Рівного та завідувачі амбулаторіями загальної практики-сімейної медицини;

- 22.03.2018 року о 15:00 вебінар на тему: "Нові завдання та ролі керівника центру ПМСД". До участі у вебінарі запрошені головні лікарі Центрів ПМСД міста Рівного.

Медики міста уже мають досвід участі у вебінарах. Минулого тижня медична спільнота міста долучилась до участі у першому вебінарі де розглядались етапи реорганізації шляхом впровадження перетворення державних установ в комунальні некомерційні підприємства, обговорили питання підготовки проекту рішення сесії та інше.

Нагадаємо, що на початку 2018 року Центри ПМСД міста пройшли відбір на участь в Проекті підтримки місцевих громад в ході переходу на нову систему фінансування, що впроваджується за підтримки USAID (Центр ПМСД "Центральний" м. Рівне) та Проекті експертної підтримки автономізації медичних закладів первинного рівня в рамках медичної реформ, за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» (три Центри ПМСД міста).

Бажаючих запрошуємо долучитись до вебінару!


Читайте також

На початку четвертого тижня кампанії «Лікар для кожної сім’ї» в Центрах ПМСД міста Рівного підписали декларацію 7901 пацієнт (станом..
Станом на 9:00 год. 10.05.2018 року в Центрах ПМСД міста Рівного підписали декларацію 27135 пацієнтів. Згідно офіційного сайту електронної системи ох..
Сьогоднішня дата є Міжнародним днем медичної сестри. Благородна і працьовита професія гідна поваги. Медсестра – це скоріше покликання. Покликанн..
Підписатись