Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Знайти мого сімейного лікаря
Для пошуку сімейного лікаря оберіть
пошук за адресою або прізвищем лікаря
Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Розпорядженням КМУ оголошено конкурс на керівника НСЗУ

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 року № 72-р оголошено конкурс на заміщення вакантної посади Голови Національної служби здоров"я України. Прийом документів триватиме до 12:00 год. 23.02.2018 року.

Про вимоги до кандидатів та необхідні документи для участі в конкурсі детальніше в розпорядженні КМУ від 07.02.2018 № 72-р "Про огололення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Національної служби здоров"я"

Нагадаємо, що Постановою КМУ від 27.12.2018 № 1101 утворено Національну службу здоров"я України, що реалізуватиме державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення (програма медичних гарантій).

Згідно інформації Міністрества охорони здоров"я України, 14 лютого Уряд вніс зміни до умов конкурсу на посаду голови НСЗУ — відтепер кандидати не зобов’язані мати досвід роботи на державній службі!

 

 

 


Читайте також

123335 осіб обрали собі лікаря в комунальних некомерційних підприємствах центрах первинної медико-санітарної допомоги Рівного станом на 9:00 17.09.201..
На сайті "Електронна охорона здоров′я. Рівне" створений сервіс "Електронна реєстратура", який дозволяє взяти електронний талон (записатись) на п..
Робота в МОЗ України - це можливість щоденною працею змінювати на краще життя кожного - без перебільшення - українця. Ми шукаємо людей, які не бояться..
Підписатись