Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Відбудеться засідання круглого столу з питань впровадження державної програми "Доступні ліки"

10.04.2017 об 11.00 в  конференц-залі КЗ «ЦПМСД «Центральний» Рівненської міської ради (вул. Драгоманова, 7, П поверх) управління охорони здоров`я виконавчого комітету Рівненської міської ради проводитиме круглий стіл з питань впровадження державної програми «Доступні ліки». 
До участі запрошені міські позаштатні спеціалісти: лікар-ендокринолог, лікар-пульмонолог, лікар-кардіолог, лікар-терапевт.
Запрошуються представники засобів масової інформації з метою доведення інформації про забезпечення лікарськими препаратами хворих на серцево-судинні захворювання та цукрового діабету П типу, жителів міста Рівного.

 


Читайте також

Віднедавна у Рівному в маленьких пацієнтів зʼявилася можливість лікувати зубки не лише у КНП «Міська стоматологічна поліклініка» РМР, а й ..
Із 24 по 30 квітня триває Всесвітній тиждень імунізації, який покликаний нагадати про важливість щеплень дітей і дорослих для захисту від інфекційних ..
Не для всіх час цвітіння рослин — це найкраща пора року. Особливо неприємна вона для людей, які страждають на сезонні алергії. Навесні та влітку..
Підписатись