Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВʼЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ успішно пройшло наглядовий аудит за сертифікаційною системою управління якістю

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВʼЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ своєчасно та успішно пройшло наглядовий аудит за сертифікаційною системою управління якістю (стандарт ДСТУ ISO 9001:2015, сертифікат N80059-13185-21 від 30.09.2021 р.) у відповідності з діючими правилами сертифікації.

УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВʼЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ впроваджує, підтримує і вдосконалює систему управління якістю. 

Результати проведеного наглядового аудиту показали, що керівництво УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВʼЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ постійно аналізує функціонування системи управління якістю, проводить оцінку можливостей її поліпшення і потреб у змінах, забезпечує необхідну компетентність персоналу, виявляє і враховує вимоги споживачів замовників.

В результаті зміни назви Органу сертифікації було прияняте рішення про видачу оновленої редакції сертифікату УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВʼЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ без зміни терміну дії сертифікату (стандарт ДСТУ ISO 9001:2015, сертифікат N°80059-13185-21 від 28.08.2023 р.) у відповідності з діючими правилами сертифікації.

 


Читайте також

У зв’язку із погіршенням погодних умов, нагадуємо, що із початком опалювального сезону в Рівненській громаді запрацювали Пункти незламності (16 ..
До уваги відвідувачів амбулаторно-поліклінічних підрозділів КНП «Міська дитяча лікарня» РМР та КНП «ЦПМСД «Північний» РМ..
Сьогодні, протягом робочого дня, в КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР усі бажаючі можуть пройти тестування на ВІЛ/СНІД! Також, пацієнтам, які натще, проводя..
Підписатись