Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

1 червня - Міжнародний день захисту дітей.

Свято засноване в Парижі в 1949 році з ініціативи Міжнародної демократичної федерації жінок, щоб звернути увагу на проблеми, які мають діти. 

На жаль, День захисту дітей 2023 в Україні проходить в умовах повномасштабної війни. Сотні тисяч дітей були змушені тимчасово виїхати з країни, десятки тисяч перечікують повітряні тривоги в укриттях, тисячі живуть в зоні бойових дій. Війна торкнулася життя кожного маленького українця. Тому в це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч.

Сьогодні, маленькі пацієнти КНП "Міська дитяча лікарня" РМР мали можливість спробувати себе в ролі поліцейського, пожежника та медика, адже на їх підтримку завітали представники ДСНС, патрульної поліції та Екстреної медичної допомоги разом зі своїм спецтранспортом. Окрім того, захід супроводжували Лікарняні клоуни.

Подібні заходи відбувались і в КНП "ЦПМСД "Ювілейний" Рівненської міської ради, де окрім пізнавально-розважальних заходів, маленькі відвідувачі закладу отримували подарунки.
 

Відзначення Міжнародного дня захисту дітей відбувались і в інших закладах охорони здоровʼя Рівненської міської ради. Дякуємо усім хто долучився до організації свята та за незабутні та позитивні емоції для діток.

Більше фото із заходу на нашій сторінці в мережі facebook 


Читайте також

Пологовий будинок Рівненської міської ради прийняв півтора десятка представників локальних медіа з різних регіонів України. Журналісти завітали до Рів..
На сьогодні очолює Управління Віктор Іськів. На посаду начальника Управління охорони здоров‘я РМР Віктора Ігоровича призначили у 2017 році. У 20..
Спека підштовхує людей їхати на пляжі та шукати прохолоди у річках та ставках. Втім, варто пам’ятати, що під час сезону купання зростає ризик за..
Підписатись