Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Рівняни, мешканці Рівненської області та внутрішньо-переміщені особи можуть отримати медичну допомогу в КНП «Міській лікарні № 2» РМР

Амбулаторно-поліклінічна допомога (понеділок-п‘ятниця):
- поліклініка по вул.О.Олеся, 13, Рівне
- поліклініка № 1 по вул.Макарова, 3, м.Рівне
Стаціонарна медична допомога надається за адресою: вул. О.Олеся, 13, м. Рівне цілодобово та без вихідних. 

У КНП «Міська лікарня №  2» РМР
• надається спеціалізована медична амбулаторна і стаціонарна допомога
• проводяться профілактичні медичні огляди
• виконуються лабораторні та рентгенологічні дослідження, УЗД, Ехо-кардіографія, ЕФГДС, колоноскопія, аудіограма. 

Заклад працює за Програмою медичних гарантій і надає безкоштовні послуги пацієнтам в межах укладених договорів з  Національною службою здоров'я України за наявності електронного направлення. 

На первинній ланці в Міській лікарні № 2 Рівного працюють 2 лікаря загальної практики  сімейної медицини укладаючи декларації про медичне обслуговування з пацієнтами. Вторинну медичну допомогу надають лікарі спеціалісти вузького профілю: хірурги, неврологи, окулісти, ЛОР-лікарі, нефролог, інші. 

►Попередній запис до лікаря можливий в онлайн-режимі, при особистому зверненні реєстратуру і за телефоном реєстратури  0678191675 (вул.Макарова, 3) та 0675203804  (вул.О.Олеся,13).  

КНП «Міська лікарня № 2» РМР надає платні медичні послуги згідно Постанови Кабінет Міністрів України № 1138:
♦ Попередні профілактичні медичні огляди при прийнятті на роботу та для отримання посвідчення водія транспортних засобів, медичні огляди на право отримання та носіння зброї, а також періодичні медичні огляди згідно наказу № 246, 240, 280.
♦ Корекція зору за допомогою окулярів та контактних лінз;
♦ Лабораторні, діагностичні та консультативні послуги за зверненням громадян, що надаються без направлення лікаря;
♦ Видача бланків особистої медичної книжки.
Оплата за ці послуги здійснюються за встановленими тарифами у вигляді офіційних платежів через термінал, який встановлений в медичному закладі.

Читайте також

Відповідні рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики №16-06/2022 були затверджені наказом Міністерства охорони зд..
До прикладу за минулий тиждень до міських закладів охорони здоров‘я надійшло на лікування 9 нових випадків захворівших на COVID-19 мешканців гро..
Ефективність вакцин проти коронавірусної хвороби з часом згасає, до того ж, з’являються нові штами вірусу. Бустерна ж доза допомагає поновити еф..
Підписатись