Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Зневоднення у дорослих та немовлят та що треба робити аби зменшити ризик зневоднення

Міністерство охорони здоров'я України підготувало інфографіку про ознаки зневоднення у дорослих та немовлят, стани, що призводять до дегідратації, а також що треба робити, щоб зменшити ризик зневоднення.

Запам'ятайте, що за будь-яких симптомів зневоднення, особливо, якщо вони спричинені певними станами (діарея, отруєння, блювота тощо), потрібно звертатись до лікаря.


Читайте також

З 2 квітня 2018 року в Україні розпочалась національна кампанія "Лікар для кожної сім’ї". Близько 90 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписа..
Уже цієї неділі у Рівному на Лебединці з 12.00 до 14.00 год працюватиме команда КНП «ЦПМСД «Ювілейний» РМР. Учасники заходу зможуть ..
Під час спекотних літніх днів важливо особливо уважно ставитися до здоров’я — свого і близьких: дітей, людей літнього віку та тих, хто має..
Підписатись