Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Тамара Кліщ лікар-акушер-гінеколог Пологового будинку Рівного: COVID-19 значно збільшує ризик пердечасних пологів та затримку росту плода!

Чи можна вагітним вакцинуватись проти COVID-19?! Що потрібно знати про вакцинацію проти COVID-19 для вагітних: Для повного курсу необхідно зробити дві вакцини Pfizer-BioNTech Comirnaty!

Щеплюватися можна на будь-якому терміні вагітності!

За рекомендацією ВООЗ та американського CDC усі країни світу щеплюють вагітних жінок.

Тамара Кліщ лікар-акушер-гінеколог КНП "Пологовий будинок" Рівненської міської ради: COVID-19 значно збільшує ризик розвитку пердечасних пологів та затримку росту плода. Користуйтесь доказовою базою - ВАКЦИНУЙТЕСЬ! 

 

 


Читайте також

Нагадаємо, що 3 серпня, з 12 до 14 год, у парку Молоді фахівці КНП «Пологовий будинок» РМР будуть проводити захід, присвячений Всесвітньом..
► Коли: 24 серпня, з 12 до 14 год ► Де: м. Рівне, парк Молоді (Лебединка) У рамках заходу заплановано: • консультації лікаря-спеціаліста з привод..
У Рівному на Лебединці цієї неділі лікарі-стоматологи КНП «Міська стоматологічна поліклініка» РМР консультуватимуть населення з приводу за..
Підписатись