Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Увага, рівняни, важливі зміни в роботі Центру вакцинації проти COVID-19 у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі!

У зв’язку із новорічним та різдвяними заходами, які відбуватимуться на базі Рівненського драматичного театру, Центр вакцинації проти COVID-19, що було розгорнуто у драмтеатрі, уже від завтра тимчасово призупиняє свою діяльність! 

Наголошуємо, що це лише тимчасове явище! Та уже з середини січня Нового року щеплення за даною локацією (у Драмтеатрі Рівного) проводитимуться знову! Про це ми обов’язково анонсуватимемо завчасно!

А ще, найближчим часом у Рівному відкриються нові додаткові точки масової  вакцинації населення проти коронавірусної інфекції! Слідкуйте за нашими новинами та обов‘язково щеплюйтесь!

Нагадуємо, що в закріпленому повідомленні на головній сторінці - перелік всіх діючих центрів/пунктів масової вакцинації. Пункти вакцинації діють в усіх центрах первинної медико-санітарної допомоги Рівного та на базі Міської дитячої лікарні! Вакцинуйтеся, якщо досі цього не зробили, і допоможіть вакцинуватися своїм літнім родичам та сусідам.


Читайте також

У 2022 році КНП "Міська дитяча лікарня" Рівненської міської ради підписала договір з Національною службою здоров'я України за 14 пакетами послуг. ..
Амбулаторно-поліклінічна допомога (понеділок-п‘ятниця): - поліклініка по вул.О.Олеся, 13, Рівне - поліклініка № 1 по вул.Макарова, 3, м.Рівне Ст..
Підписатись