Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Амбулаторія ЗПСМ № 6 Центру ПМСД "Центральний" м. Рівне змінює свою адресу!

З 01.01.2021 року амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №6 КНП "Центру ПМСД "Центральний" РМР, що розташовувалась за адресою: м. Рівне, вул. М. Карнаухова, 25-а змінює свою територіальну адресу!

З нового року медики амбулаторії ЗПМС № 6 Центру ПМСД "Центральний" м. Рівне будуть приймати пацієнтів за адресою м. Рівне, вул.Драгоманова, 7 на 4 поверсі!

Отже, потрапити в новому році на прийом до лікарів: Годун Валентини Миколаївни; Горецької Лілії Олександрівни; Гриневич Яни Павлівни, Дибач Юлії Анатоліївни, Жеребцової Галини Антонівни, Медун Людмили Григорівни, Наумчук Наталії Степанівни, Поліщук Людмили Анатоліївни та Третяк Наталії Миколаївни можна за адресою м. Рівне, вул. Драгоманова, 7.

 


Читайте також

З 01.01.2021 року амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №6 КНП "Центру ПМСД "Центральний" РМР, що розташовувалась за адресою: м. Рівне, вул..
15 січня 2021р. заступником міського голови Рівного з питань медицини та соціального захисту Юрієм Поліщуком, спеціалістами управління охорони здоров&..
Інформація з порталу ЦГЗ МОЗ України Сьогодні оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я України з вакцинокерованих інфекцій затвердив план ..
Підписатись