Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Вірус SARS-CoV-2 не зупиняється!

Станом на 8:00 годину 07.09.2020 на лікуванні у міських закладах охорони здоров"я Рівного перебуває 709 рівнян хворих на коронавірусну інфекцію, із яких 67 під цілодобовим спостереженням медиків.

Навіть коли пройшло справжнє літо і гаряче сонце та ультрафіолет не здатні були ліквідувати цю хворобу, людська свідомість та відповідальність можуть цьому зарадити.

Давайте разом дотримуватимемось певних правил аби запобігти поширенню інфекції та вберегти доров"я;
- Маска у громадських місцях;
- Соціальна дистанція (не менше 1,5 метра);
- Часте ретельне миття рук з милом;
- Використання антисептиків для обробки рук та поверхностей до яких часто торкаєтесь;
- Вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів;
- Наскрізне провітрювання приміщення;
- З"явились прояви простудних захворювань – залишайтесь вдома та негайно зателефонуйте своєму лікарю; не займайматись самолікуванням;
- Уникати масового скупчення людей;
- Тощо!

З початку пандемії та за період поширення COVID-19 серед жителів Рівного, кількість 709 активних хворих, що отримують на сьогодні лікування у закладах охорони здоров"я міста є рекордною!

Бережіть своє здоров"я та здоров"я своїх рідних!


Читайте також

В реєстратурах амбулаторій ЗПСМ КНП "Центру ПМСД "Цетральний" РМР змінились контактні номери телефонів: - контактний номер телефону амбулаторій №№ 1, ..
З 2 квітня 2018 року в Україні розпочалась національна кампанія "Лікар для кожної сім"ї". Близько 87 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписали дек..
Враховуючи, що останнім часом, кількість інфікованих на COVID-19 в Україні та світі невпинно зростає, на Рівненщині цей показник теж стрімко йде догор..
Підписатись