Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

У Рівному на один комунальний медичний заклад у якому можна заключити декларацію із лікарем стало більше!

Від недавна у Рівному декларацію про медичне обслуговування можна підписати і з лікарями Комунального некомерційного підприємства "Міської лікарні № 2" Рівненської міської ради, що по вулиці Олександра Олеся, 13.

Наприкінці травня медичний заклад заключив угоду з Національною службою здоров"я України, окрім вторинної амбулаторної та стаціонарної медичної допомоги, ще і на надання медичної допомоги населенню на первинному рівні. Так, уже з першого червня 2020 року Міська лікарня № 2 успішно розпочала підписання декларацій із пацієнтами. 

Нагадаємо, що з квітня 2018 року обрати собі лікаря та підписати з ним декларацію про медичне обслуговування на первинному рівня надання медичної можна було у трьох цетрах первинної медико-санітарної допомоги Рівного: КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР, КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР, КНП "ЦПМСД "Північний" РМР. Та з червня 2020 року цей перелік доповнило і відділення загальної практики-сімейної медицини КНП "Міської лікарні № 2" РМР.

На сьогодні, в штатному розписі Міської лікарні № 2 зареєстровано 2 лікаря первинної медичної допомоги, що заключають декларації з дорослим населенням. Для отримання детальної інформації про лікарів, як і коли можна підписати декларацію в закладі та інше, можна за контактним номером реєстратури: (067)5203804.

Пам"ятайте, що зараз ви не мусите звертатись до лікаря «строго за пропискою» - можете обрати лікаря, який працює біля вашого дому, роботи тощо. Декларація підписується безстроково, тобто вам не потрібно буде перепідписувати її щороку. З іншого боку, якщо ви вирішите підписати угоду з іншим лікарем, ви зможете зробити це у будь-який час. 

Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем, – ваш паспорт та ідентифікаційний номер. Декларації укладаються виключно в електронній формі. Важливо, що декларація з’явиться в системі після подвійної авторизації: лікар попросить назвати код, який надійде вам СМС-повідомленням. Якщо ж у вас немає мобільного телефону, лікар сфотографує чи відсканує ваші документи, щоб долучити їх до декларації. 

Та найважливіше - ви зможете звертатись до вашого лікаря з будь-якими питаннями, пов'язаними зі здоров'ям. Як показує світовий досвід більшість проблем із здоров'ям можуть бути вирішені на рівні первинної ланки, особливо у разі вчасного звернення. Крім безпосереднього обстеження і лікування, лікарі первинної ланки в разі необхідності будуть також видавати направлення до вузькопрофільних спеціалістів, виписувати рецепти на ліки, в т.ч. які підпадають під програму “Доступні ліки” (безкоштовні ліки в аптеці, за які платить держава), та будь-які медичні довідки чи лікарняний, тощо. А ще, на сьогодні, отримати консультацію від свого лікаря можна в дистанційному режимі, наприклад, по телефону. 

КНП "Міська лікарня № 2" для інформаційної підтримки своїх пацієнтів створила веб-портал. Ознайомитись із роботою закладу, медичними послугами, лікарями чи новинами закладу можна на сайті www.ml2.rv.ua 

 


Читайте також

Нещодавно в КНП "Центральна міська лікарня» РМР було встановлено власну кисневу станцію. Придбано її за кошти місцевого бджету загальною вартіст..
Сьогодні, у КНП «Міська лікарня № 2» РМР провели вакцинування першою дозою вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield) 7 лікарів та 2 медсест..
24.02.2021 року о 11:00 год. в приміщенні КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР (ІІ-й поверх, конференц-зал), що по вулиці Драгоманова, 7, м. Рівне, відбудетьс..
Підписатись