Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

За вчорашный день 36 жителів м. Рівного закінчили своє лікування з приводу COVID-19

• З початку періоду захворюваності на COVID-19, 278 рівнян одужали від коронавірусу. За вчорашній день 36 жителів м.Рівного закінчили своє лікування та отримали негативні результати ПЛР-діагностики.

• Станом на ранок 19.05.2020 року на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні КНП "Центральна міська лікарня" РМР перебуває 89 осіб із підтвердженим діагнозом коронавірусна інфекція, із них 58 жителі м.Рівного. Ще 12 осіб перебувають на обстеженні.

• З легкою стадією коронавірусної хвороби на амбулаторному лікуванні в Центрах ПМСД Рівного перебуває 223 особи, з них 202 - жителі м. Рівного. 208 осіб очікують на результати обстеження.

Міністерство охорони здоров'я України розробило в інфорграфіці алгоритм дій для населення при підозрі на COVID-19, додаємо ][ нижче.  


Читайте також

Єдиний номер, що діяв протягом останнього періоду (08002155354) в КНП "Центрі ПМСД "Ювілейний" РМР, з 01.03.2021 втрачає свою дію. Натомість, з"являют..
Сьогодні, у КНП «Міська лікарня № 2» РМР провели вакцинування першою дозою вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield) 7 лікарів та 2 медсест..
Від сьогодні у Рівному розпочалась вакцинація від COVID-19. Першими у місті щеплення вакциною CoviShield отримали медики КНП "Центральної міської ліка..
Підписатись