Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Нам може знадибитись медична допомога, а як потрапити до лікаря адже зараз карантин?

Нам може знадибитись медична допомога, а як потрапити до лікаря адже зараз карантин? Що нам робити, якщо ми ще не підписали декларацію та хочемо саме зараз це зробити?! Як це зробити, адже медики закликають утриматись від планових візитів до закладу охорони здоров"я? Подібні запитання за останніх 2 тижні чи нещодня надходять на адресу управління охорони здоров"я м. Рівного.

Відповідаємо на декілька найпоширеніших запитань:

Невідкладна медична допомога на первинному рівні надається кожному не зважаючи чи є діюча декларація на медичне обслуговування, чи все ж таки пацієнт ще не обрав для себе лікаря! Варто лише звернутись до реєстратури найближчого Центру ПМСД Рівного.

Для отримання консультації пацієнтам необхідно в телефонному режимі звернутись до "свого" лікаря. Лікар надасть консультацію дистанційно, а при потребі візиту в ЦПМСД вкаже на який час з"явитись аби не чекати в черзі.

В закладах охорони здоров"я Рівного розведені потоки хворих, пацієнти з температурою скеровуються до чергового лікаря. Тому, ризик перебувати в одній черзі з пацієнтом з температурою та підхопити від нього недугу відсутній.

Навіть під час карантину Ви можете заключити декларацію з лікарем ЦПМСД Рівного. Та рекомендуємо це зробити якомога швидше! Зверніться до найближчого центру ПМСД за допомогою телефонного дзвінка в реєстратуру закладу, оберіть лікаря та перетелефонуйте до нього. В режимі он-лайн Ви можете заключити деклацію з лікарем первинки та своєчасно і в повному об"ємі отримувати необхідну медичну допомогу.

 


Читайте також

Оновлені контактні номери телефонів реєстратур комунальних закладів охорони здоров"я Рівного станом на 25.01.2021р.!

Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та перспективний план формування територій громад Рівненської облас..
Управління охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради повідомляє, що з 01.02. по 15.02.2021 року триватиме прийом річної гал..
Підписатись