Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Операцію на відкритому серці провели у КНП "Центральна міська лікарня" РМР

Надвідповідальну операцію на відкритому серці проведено у Комунальному некомерційному підприємстві "Центральній міській лікарні" Рівненської міської ради. Пацієнтом став 53-річний рівнянин. Аби серце не припиняло кровообіг, його не зупиняли. І у цьому полягає віртуозність роботи лікарів. А це кардіологів, кардіохірургів, анестезіологів.

Національного Інституту хірургії та трансплантології ім. Шалімова та міської лікарні. Операція тривала три години. Тоді як перша аналогічна операція тривала довше і відбулася сім місяців тому. За цей час, за словами головного лікаря Центральної міської лікарні Рівного Євгена Кучерука, вдалося модернізувати операційну, облаштувавши її медобладнанням зі Швеції.

 


Читайте також

Наразі у кількох регіонах України спостерігається зростання захворюваності на COVID-19. Аби вберегтись від недуги, варто дотримуватись всіх протиепіде..
► Коли: 24 серпня, з 12 до 14 год ► Де: м. Рівне, парк Молоді (Лебединка) У рамках заходу заплановано: • консультації лікаря-спеціаліста з привод..
Кілька порад аби знизити ризик зараження COVID-19, іншими ГРВІ та грипом: • якомога частіше мийте руки теплою водою із милом протягом 20–40..
Підписатись