Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Другий день у КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР, що на вул. Драгоманова, 7 можна виміряти артеріальний тиск, визначити рівень глюкози в крові та індекс маси тіла

Другий день у КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР, що на вул. Драгоманова, 7 можна виміряти артеріальний тиск, визначити рівень глюкози в крові та індекс маси тіла.

Це можна зробити з 9.00 і до 13.00. Приміром,сьогодні вже на 11 годину сорок три людини перевірили вміст цукру у крові. У 16 з них підвищені показники та є привід звернутися до сімейного лікаря. У перший день, 3 квітня рівень цукру у крові перевірило 96 людей.

Завтра ще один день, коли можна без декларації, всім бажаючим пройти ці тести у трьох ЦПМСД обласного центру.


Читайте також

Більшість батьків добре усвідомлюють важливість збалансованого харчування у зростанні й розвитку дітей. Водночас на щоденний вибір продуктів і напоїв ..
Не пропустіть можливість перевіритися на гепатити «В» та «С» та отримати відповіді на питання про ці захворювання від лікарів-..
З нагоди Дня медика, який відзначають 27 липня, секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян привітав працівників сфери охорони здоровʼя та висло..
Підписатись