Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Ще зараз відсутня можливість запису на прийом до лікарів "первинки" ЦПМСД Рівного через сайт medrivne.com.ua, про те, найближчим часом це буде надолужено!

В м. Рівному до лікарів первинного рівня надання медичної допомоги можна записатись через інтернет. Електронна реєстратура відновила свою роботу після зміни медичної інформаційної системи в центрах первинної медико-санітарної допомоги (далі - ЦПМСД).

З першого березня 2019 року пацієнти ЦПМСД м. Рівного можуть за допомогою мережі інтернет чи телефонного дзвінка у реєстратуру закладу, знову, записатись на прийом до лікаря не виходячи із дому. На сьогодні аби записатись на прийом через інтернет пацієнтам необхідно в пошуковій стрічці відшукати сайт Helsi.me та потрапивши туда обрати необхідний регіон (м. Рівне), після чого провести запис до потрібного лікаря. 

Незабаром така можливість з"явиться на сайті www.medrivne.com.ua ("Електронна охорона здоров"я Рівне"). Після завершення технічних робіт в розділі електронної реєстратури на сайті medrivne.com.ua рівняни та пацієнти, які обрали собі лікаря "первинки" в ЦПМСД міста Рівного, бронюватимуть електронний талон (записуватимуться на прийом) до лікаря з нашого сайту. Перевагою цього буде те, що відразу пацієнт потраплятиме на електронну сторінку Центрів ПМСД міста Рівного, та не потрібно буде витрачати час на вибір регіону.

Перепрошуємо у користувачів нашого сайту за тимчасові незручності по запису до лікаря. Та наголошуємо, що через сервіс "Електронної реєстратури" який існує зараз на сайті medrivne.com.ua ще не можливо записатись на прийом до лікаря. Аби не виникало непорозумінь, прохання до пацієнтів, проводити запис до лікаря через Helsi.me. Як тільки з"явиться можливість бронювати електронний талон (записуватись на прийом) до лікарів первинного рівня надання медичної допомоги через наш сайт, про це ми обов"язково повідомимо. Та і для візуального розпізнавання на сайті "Електронна охорона здоров"я Рівне" вікно електронної реєстратури буде мати інший вигляд!

 

Читайте також

Близько 180 тисяч пацієнтів обрали для себе лікаря «первинки» в центрах первинної медико-санітарної допомоги Рівного. Пацієнти, які не під..
•Всесвітній день здоров′я - подія присвячена до дня прийняття Статуту ВООЗ в 1948. Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-..
Пацієнти, які ще не підписали декларацію з лікарем можуть звернутись в центри первинної медико-санітарної допомоги міста Рівного, обрати для себе ліка..
Підписатись