Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

У ЦПМСД м. Рівного знову можна записатись на прийом до лікаря "первинки" через Інтернет

Сьогодні відбулось офіційне відкриття роботи електронних реєстратур через нову для Рівного інформаційну медичну систему ХЕЛСІ в центрах первинної медико-санітарної допомоги м. Рівного. Від сьогодні пацієнти ЦПМСД Рівного можуть не виходячи із дому знову бронювати електронний талон до лікаря "первинки" та не простоювати довжелезних черг біля кабінету лікаря аби отримати медичну допомогу.

Нагадаємо, що в Центрах ПМСД міста Рівного з 2017 року уже було запроваджено електронний запис пацієнта до лікарів первинного рівня надання медичної допомоги. Про те, медичну інформаційну систему яка забезпечувала цей сервіс довелось замінювати, аби своєчасно впроваджувати в місті анонсовані Міністерством охорони здоров"я України електронні інструменти, на МІС яка уже є партнером Центрального компоненту eHealth.

Для того аби записатись до лікаря ЗПСМ, дільничного терапевта чи педіатра за допомогою мережі Інтернет, необхідно зареєструватись на сайті МІС Helsi.me за допомогою власного телефону та ввести отриманий код з смс, яке надійде на вказаний номер. Варто зберегти код який надійде на телефон, адже в подальшому це і буде код доступу до кабінету пацієнта. Після того в розділі регіону обрати місто Рівне та аби не витрачати час в реєстратурі медичного закладу варто заповнити всі необхідні поля в профілі кабінету пацієнта (внести дані місця народження, проживання, вказати дані документу який засвідчує особу та інше) та в пошуковій стрічці ввести прізвище лікаря до якого плануємо потрапити на прийом. Обираємо день та час візиту до лікаря та підтверджуємо свій запис натискаючи на відповідну функціональну кнопку. Після того в "пацієнтському кабінеті" з"явиться інформація про день та час заброньованого електронного талону, інформація про лікаря (ПІБ) до якого ми записані на прийом та номер кабінету в якому прийматиме лікар. Якщо ж необхідно скасувати візит до лікаря то у власному кабінеті пацієнта натискаємо кнопку "Скасувати прийом". Після того коли пацієнт провів вперше реєстрацію в новій МІС та здійснив попередній запис до лікаря через мережу Інтернет необхідно буде підійти на кілька хвилин раніше заброньованого часу прийому до реєстратури закладу та заповнити згоду на обробку персональних даних, отримати свою амбулаторну картку та підійти до кабінету лікаря уже на заброньований власний час.

Найближчим часом відновиться запис до лікарів "первинки" ЦПМСД міста Рівного з сайту medrivne.com.ua "Електронна охорона здоров"я Рівне" та на сайті буде зміненим зовнішній вигляд самого вікна електронної реєстратури для того аби пацієнти могли бути впевненими, що проводять запис уже в новій МІС та гарантуватиме, що час який забронювали для візиту до лікаря буде лише їхнім. Як тільки розробники МІС проведуть необхідні технічні роботи по заміні даного сервісу на сайті ми відразу про це повідомимо. 

Перевагою запису до лікаря "первинки" з сайту medrivne.com.ua, яку зараз технічно налаштовують спеціалісти Хелсі, буде те, що пацієнт відразу потраплятиме на сторінку Центрів ПМСД міста Рівного не здійснюючи процедури пошуку регіону та не витрачаючи на це час.

 


Читайте також

Сьогодні, 02.07.2019, в управлінні охорони здоров‘я виконавчого комітету Рівненської міської ради з керівниками закладів охорони здоров‘я ..
Відповідно до п.8 Порядку утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги &..
Інформація МОЗ України Фармвиробники можуть ознайомитися з рівнем граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби за цією урядовою програмою. Онов..
Підписатись