Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Рівненські центри ПМСД розпочнуть запис до лікаря "первинки" через Інтернет-мережу в новій МІС

28.02.2019 року о 10:00 год. на базі комунального некомерційного підприємства "Центру ПМСД "Центральний" Рівненської міської ради, що по вул. Драгоманова, 7, м. Рівне (ІІ-й поверх, актова зала) відбудеться зустріч з представниками медичної інформаційної системи Helsi, яка впроваджується в закладах охорони здоров′я міста Рівного первинного рівня надання медичної допомоги, та відбудеться офіційне відкриття електронного запису пацієнтів до лікарів первинного рівня надання медичної допомоги в центрах первинної медико-санітарної допомоги м. Рівного.    

Представники МІС Helsi проведуть презентацію по роботі в медичній інформаційній системі та розкажуть про всі тонкощі електронного запису пацієнта до лікаря первинного рівня надання медичної допомоги.

         Запрошуємо представників ЗМІ долучитись до заходу!


Читайте також

Другий день у КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР, що на вул. Драгоманова, 7 можна виміряти артеріальний тиск, визначити рівень глюкози в к..
•Всесвітній день здоров′я - подія присвячена до дня прийняття Статуту ВООЗ в 1948. Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-..
Пацієнти, які ще не підписали декларацію з лікарем можуть звернутись в центри первинної медико-санітарної допомоги міста Рівного, обрати для себе ліка..
Підписатись