Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Рівненські центри ПМСД розпочнуть запис до лікаря "первинки" через Інтернет-мережу в новій МІС

28.02.2019 року о 10:00 год. на базі комунального некомерційного підприємства "Центру ПМСД "Центральний" Рівненської міської ради, що по вул. Драгоманова, 7, м. Рівне (ІІ-й поверх, актова зала) відбудеться зустріч з представниками медичної інформаційної системи Helsi, яка впроваджується в закладах охорони здоров′я міста Рівного первинного рівня надання медичної допомоги, та відбудеться офіційне відкриття електронного запису пацієнтів до лікарів первинного рівня надання медичної допомоги в центрах первинної медико-санітарної допомоги м. Рівного.    

Представники МІС Helsi проведуть презентацію по роботі в медичній інформаційній системі та розкажуть про всі тонкощі електронного запису пацієнта до лікаря первинного рівня надання медичної допомоги.

         Запрошуємо представників ЗМІ долучитись до заходу!


Читайте також

На свіжому повітрі в центрі міста медики ЦПМСД «Центральний» та «Північний» під час акції «Молоді і здорові» прово..
Відповідно до п.8 Порядку утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги &..
Отримувати медичні послуги сьогодні можна без фізичного контакту пацієнта з лікарем. Звичайно, якщо вам треба поставити пломбу, Skype не допоможе це з..
Підписатись