Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Пішоходам варто подбати про власну безпеку аби не травмуватись - на дорогах Рівного ожеледиця!

У зв'язку із пониженням температури повітря та опадами у вигляді дощу, на дорогах Рівного спостерігається ожеледь та  ожеледиця. Звертаємось до учасників дорожнього руху бути особливо уважними та обережними!

За таких погодних умов пішоходам варто подбати про власну безпеку аби не травмуватись. Коли на шляхах ожеледиця, радимо рухатися тротуарами з обережністю, переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях. В жодному разі не виходити на проїжджу частину перед автомобілем, що рухається, бо водій просто не встигне загальмувати.

Поради пішоходам: 

  • ходіть не поспішаючи, ноги розслабте і трохи зігніть у колінах, та ступайте на всю підошву; 
  • не тримайте руки в кишенях – це збільшує можливість не тільки падіння, але і важких травм, особливо переломів та струсів мозку. Розмахуйте руками в такт ходьби – так краще утримати рівновагу; 
  • при порушенні рівноваги під час ходьби в ожеледицю – спробуйте швидко присісти, це найбільш реальний шанс утриматися на ногах; 
  • якщо падіння не уникнути – напружте м’язи, згрупуйтесь, а доторкнувшись до землі спробуйте перекотитись, – удар, спрямований на вас зменшить свою силу; 
  • будьте уважні й на тротуарі – автомобіль може занести або водій може вчасно не загальмувати; 
  • коли перебігаєте дорогу перед автомобілем, врахуйте, що гальмівний шлях на слизькій дорозі збільшується в 4-5 рази; 
  • обходьте металеві кришки люків – як правило, вони покриті льодом.

​Та все ж таки, якщо травмування було неминучим - необхідно своєчасно надати долікарську допому!

 


Читайте також

Досі безоплатно вакцинуватися проти кору мали змогу дорослі до 30 років, що контактували з хворими, і люди з груп професійного ризику (медики, освітян..
Марія Харлампієвна Поляк має 55 років стажу медичної сестри. Хірургічне, інфекційне та ургентне відділення – це ті місця, де доклала рук та знан..
Сьогоднішня дата є Міжнародним днем медичної сестри. Благородна і працьовита професія гідна поваги. Медсестра – це скоріше покликання. Покликанн..
Підписатись