Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Більше 50 % рівнян обрали лікаря в ЦПМСД міста Рівного

Станом на 9:00 год. 16.10.2018 року 137400 осіб заключили декларацію з лікарем на медичне обслуговування в Центрах ПМСД міста Рівного. В розрахунку на населення міста цей показник становить 56,3 %. 

На сьогодні пацієнт може обирати лікаря в будь-якому закладі та місті не зважаючи на територіальну прописку чи проживання. Центри ПМСД міста не є виключенням, і лікарів "первинки" в цих закладах активно обирають пацієнти і з найближчих сіл та районів. Близько 5 % осіб із тих хто підписав декларацію з лікарями в ЦПМСД Рівного від всієї кількості заключених декларацій є мешканці інших міст, сіл, районів та областей. Із них найактивніші у виборі лікуючого лікаря в міських ЦПМСД мешканці Рівненського району, їх кількість більше ніж 4 тисячі, на другому місці з іногородніх жителів, що обрали лікаря первинного рівня надання медичної допомоги мешканці Здолбунівського р-ну, їх кількість сягає близько однієї тисячі. В рівненських закладах первинного рівня надання медичної допомоги декларацію з лікарем заключили особи які проживають в Закарпатьській, Київській, Львівській, Хмельницькій та інших областях. Звісно, кожен може обирати заклад та лікаря де завгодно, про те, варто надавати перевагу закладам до яких зручно звертатись!

Рівняни, які ще вагаються у виборі лікаря, пам"ятайте, що щоденно кількість тих хто уже обрав лікаря зростає більше ніж на 600 осіб та в центрах первинної медико-санітарної допомоги міста Рівного уже 23 лікаря первинного рівня надання медичної допомоги набрали рекомендований ліміт пацієнтів. По причині досягнення повного ліміту пацієнтів на медичне обслуговування лікар може відмовити у підписанні декларації з Вами. Поспішайте з вибором лікаря, Ви маєте обрати того спеціаліста, який буде вашим порадником, до якого можна звернутися в будь-який час, і він або вирішуватиме сам, як вас лікувати, якщо це буде в його повноваженнях, або скеровуватиме вас до вузьких спеціалістів, які, на його думку, вам потрібні, щоб встановити правильний діагноз або тактику лікування.

Переглянути реєстр лікарів ЦПМСД міста Рівного он-лайн

Місця та час підписання декларацій в ЦПМСД м. Рівного


Читайте також

Сьогодні ЦПМСД м. Рівного та міський пологовий будинок отримали ряд необхідних вакцин: АКДП (Індійського виробництва) - застосовується для профілактик..
Інформація МОЗ України У новому номері національної медичної стіннівки розповідаємо про те, як визначати потребу в лікарських засобах, як закуповуютьс..
28.02.2019 року о 10:00 год. на базі комунального некомерційного підприємства "Центру ПМСД "Центральний" Рівненської міської ради, що по вул. Драгоман..
Підписатись