Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

З лікарями ЦПМСД міста Рівного заключають декларації не тільки місцеві жителі!

В закладах охорони здоров"я м. Рівного 129016 осіб обрали собі лікаря та підписали декларацію на медичне обслуговування. Серед цієї кількості не тільки жителі міста Рівного, а і мешканці навколишніх районів Рівненської області та є особи з інших областей України. Найбільша кількість, після жителів міста Рівного, підписали декларацію з лікарями ЦПМСД міста це жителі Рівненського району (їх нараховується більше 4 тисяч). Наступними з районів по кількості заключених декларацій з лікарями ЦПМСД Рівного є Здолбунівський та Гощанський. 

В рамках державних фінансових гарантій держава дає право пацієнту самостійно обрати лікаря та заклад, куди будуть ходити кошти. Питання в тому, знову ж, що Ви можете вибрати лікаря де завгодно, без прив’язки будь-якої географічної – це Ваш вибір. Але зрозуміло, що Вам зручніше буде, якщо цей лікар буде у Вас на території.

Рівнянам не варто зволікати з вибором лікаря! Слід пам"ятати, що в центрах первинної медико-санітарної допомоги міста є лікарі, які уже набрали рекомендований обсяг пацієнтів, та по цій же причині вони можуть Вам відмовити у заключенні декларації.

Ознайомитись он-лайн з лікарями "первинки" ЦПМСД Рівного можна за посиланням: https://goo.gl/XNLniN

Місця підписання декларацій в ЦПМСД міста Рівного: https://goo.gl/AWFjUA

В електронній системі обміну медичною інформацією eHealth зареєстровано 91 лікар ЗПСМ, 25 лікарів дільничних терапевтів та 46 лікарів дільничних педіатрів, що працюють в закладах охорони здоров"я міста Рівного (ЦПМСД). В розрахунку заключених декларацій, станом на 9:00 год. 27.09.2017 року, на одного сімейного лікаря припадає 834 пацієнта, на лікаря-терапевта 773 та на лікаря-педіатра 732 пацієнта.


 


Читайте також

Робота в МОЗ України - це можливість щоденною працею змінювати на краще життя кожного - без перебільшення - українця. Ми шукаємо людей, які не бояться..
В аптечних мережах "Рівнефармація" та "ВІСА" міста Рівного уже можна придбати вакцину проти грипу. Вакцина "Джиси Флю" виробництва Кореї має орієнтов..
Грип та гостра респіраторна вірусна інфекція займають перше місце по частоті та кількості випадків всіх інфекційних захворювань. Економічні збитки від..
Підписатись