Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

З лікарями ЦПМСД міста Рівного заключають декларації не тільки місцеві жителі!

В закладах охорони здоров"я м. Рівного 129016 осіб обрали собі лікаря та підписали декларацію на медичне обслуговування. Серед цієї кількості не тільки жителі міста Рівного, а і мешканці навколишніх районів Рівненської області та є особи з інших областей України. Найбільша кількість, після жителів міста Рівного, підписали декларацію з лікарями ЦПМСД міста це жителі Рівненського району (їх нараховується більше 4 тисяч). Наступними з районів по кількості заключених декларацій з лікарями ЦПМСД Рівного є Здолбунівський та Гощанський. 

В рамках державних фінансових гарантій держава дає право пацієнту самостійно обрати лікаря та заклад, куди будуть ходити кошти. Питання в тому, знову ж, що Ви можете вибрати лікаря де завгодно, без прив’язки будь-якої географічної – це Ваш вибір. Але зрозуміло, що Вам зручніше буде, якщо цей лікар буде у Вас на території.

Рівнянам не варто зволікати з вибором лікаря! Слід пам"ятати, що в центрах первинної медико-санітарної допомоги міста є лікарі, які уже набрали рекомендований обсяг пацієнтів, та по цій же причині вони можуть Вам відмовити у заключенні декларації.

Ознайомитись он-лайн з лікарями "первинки" ЦПМСД Рівного можна за посиланням: https://goo.gl/XNLniN

Місця підписання декларацій в ЦПМСД міста Рівного: https://goo.gl/AWFjUA

В електронній системі обміну медичною інформацією eHealth зареєстровано 91 лікар ЗПСМ, 25 лікарів дільничних терапевтів та 46 лікарів дільничних педіатрів, що працюють в закладах охорони здоров"я міста Рівного (ЦПМСД). В розрахунку заключених декларацій, станом на 9:00 год. 27.09.2017 року, на одного сімейного лікаря припадає 834 пацієнта, на лікаря-терапевта 773 та на лікаря-педіатра 732 пацієнта.


 


Читайте також

Інформація МОЗ України Міністерство охорони здоров’я України повідомило закупівельну організацію ПРООН про рішення додатково закупити препарати ..
З 10.06.2019 року педіатри Центру ПМСД "Центральний" м. Рівного проводитимуть прийом маленьких пацієнтів уже в оновлених кабінетах за адресою Драгоман..
Рівень захворюваності на кір тримається на високих показниках. Рівненська область по кількість захворівших на кір є лідером серед всіх областей Україн..
Підписатись