Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей
Записатись на прийом до лікаря
Для пошуку сімейного лікаря почніть вводити прізвище

Електронна реєстратура
Будь-ласка авторизуйтесь або зареєструйтесь

Рівняни, а Ви знаєте, що можна не виходячи із дому записатись до лікаря на прийом в Центрах ПМСД міста Рівне за допомогою мережі Інтернет?!

Сервіс «Електронної реєстратури» створено на сайті "Електронна охорона здоров′я Рівне" який дозволяє взяти електронний талон (записатись) на прийом до сімейного лікаря, дільничного лікаря-терапевта, дільничного лікаря-педіатра за допомогою Інтернету або ж дзвінка в реєстратуру ЦПМСД.  Таким методом запису до лікаря Ви економите свій час не простоюючи довжелезних черг, як біля реєстратури закладу, так і під кабінетом лікаря. Заброньований Вами час автоматично стає недоступним для інших на сервісі «Електронної реєстратури» та для медичних реєстраторів в реєстратурах закладів. 

Така функція доступна в двох закладах охорони здоров′я м. Рівне: КНП "ЦПМСД "Центральному" РМР (для дорослого та дитячого населення) та в КНП "Північному" РМР (для дорослого населення та незабаром буде доступною і для дитячого населення). Найближчим часом сервіс "Електронної реєстратури" розпочне свою роботу і в КНП «ЦПМСД «Ювілейному» РМР (як для дорослого так і дитячого населення), що дозволить охопити електронним реєстром всіх жителів міста.

Ще зараз запис пацієнтів до лікарів «первинки» за допомогою сервісу «Електронної реєстратури» відбувається по вулиці проживання пацієнта. Та цей порядок буде змінено. Запис до лікарів первинного рівня надання медичної допомоги (дільничного терапевта/педіатра, лікарів загальної практики-сімейної медицини) в центрах ПМСД м. Рівне буде проводитись за номером декларації!!!
 
Заключайте декларацію з лікарем та використовуйте сервіс запису он-лайн до лікарів «первинки» в Центрах ПМСД м.Рівне!


Читайте також

Станом на 9:00 год. 23.11.2018 року з лікарями первинного рівня надання медичної допомоги центрів первинної медико-санітарної допомоги м. Рівного 1503..
Інформація МОЗ України Сьогодні, 26 листопада у відповідь на агресію Росії Верховна Рада України ратифікувала Указ Президента про воєнний стан. Він т..
Згідно даних ДУ "Рівненського обласного лабораторного центру МОЗ України" за жовтень 2018 року у м. Рівному зареєстровано 3367 випадків захворювань на..
Підписатись