Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Електронна реєстратура: Запитання та відповіді

  1. Що таке Електронна реєстратура?

Відповідь: Електронна реєстратура – це система організаційних та технічних засобів для забезпечення покращення якості надання медичних послуг в частині планування прийому та безчергового відвідування пацієнтом закладу охорони здоров’я

  1. В яких закладах охорони здоров′я міста Рівного можна записатись на прийом з допомогою сервісу «Електронної реєстратури»!?

Відповідь: На сьогодні запис до лікарів  первинної ланки в місті Рівному доступний для КЗ "Центру ПМСД "Центральний" (м. Рівне, вул. Драгоманова, 7) та КЗ "Центру ПМСД "Північний" (м.Рівне, вул. Фабрична, 10). Згодом даний сервіс буде доступний і для КЗ "Центру ПМСД "Ювілейний" (м. Рівне, вул. Макарова, 3).

  1. До якого лікаря може записатись пацієнт?

Відповідь: Запис через сервіс «Електронної реєстратури» на веб-сайті та по телефону здійснюється тільки до сімейного лікаря, дільничного лікаря терапевта/педіатра

4. Чому пацієнт не може записатись до вузькопрофільного спеціаліста сам?

Відповідь: Реформа охорони здоров’я передбачає безкоштовне відвідування вузькопрофільного спеціаліста за наявності направлення від сімейного лікарня, дільничного терапевта/педіатра. Такий підхід зумовлений і тим, що для заключення вузькопрофільного спеціаліста необхідно проводити додаткові діагностичні та лабораторні осбтеження.

  1. Як сервісом «Електронної реєстратури» планується прийом лікаря?

Відповідь: Час прийому умовно поділяється на три частини:

  1. Запис через сервіс «Електронної реєстратурі» на веб-сайті
  2. Запис на повторне відвідування лікарем у кабінеті
  3. Запис в режимі реєстратури (відвідування закладу чи запис по телефону до сімейного лікаря, дільничного терапевта/педіатра)
  1. На якому веб сайті можна записатись на прийом до лікарів первинної ланки ?

Відповідь: Адреса сайту:  www.medrivne.com.ua

  1. Як записатись на прийом ?

Відповідь: Щоб записатись на прийом необхідно здійснити наступні дії:

  1. Зареєструйте «Кабінет пацієнта» (реєстрація здійснюється один раз)

Крок 1. Кабінет пацієнта. Натискаємо кнопку «Зареєструйтесь»

 

                                     

Крок 2. Заповнюємо реєстраційну форму за зразком. Пароль пацієнт вказує обраний їм особисто. Ввівши символи з зображенням, натискаємо кнопку «Реєстрація»

Крок 3.У створеному «Кабінеті пацієнта» Вводите свою адресу проживання і натискаєте кнопку «Пошук»

Крок 4 Після того, як Ви знайшли лікаря, який обслуговує пацієнтів на території Вашого проживання, вводите ПІП пацієнта (дитини) та дату народження, яку Ви хочете записати на прийом до лікаря і натискаєте кнопку «Записатись на прийом»

Важливо ! Якщо у Вас двоє і більше дітей для запису іншої дитини не потрібно створювати новий «Кабінет». В даному полі просто вводимо ПІП другої дитини та її дату народження

Таким чином «Кабінет» створюється на маму (тата, опікуна), а записуємо на прийом дитину. Якщо Ви вже зареєстрували Кабінет на дитину, це не є критичною помилкою. У кабінеті однієї дитини, Ви можете аналогічно записати і інших Ваших дітей.

 

Крок 5.  Вибираєте зручні та доступні  для відвідування дату і час прийому і натискаєте кнопку «Записатись на прийом»

 

В результаті опрацювання у Вас з’явиться повідомлення:

 

  1. Як відмовитись від прийому?

 Відповідь: Якщо Ви здійснювали запис на прийом до сімейного лікаря, дільничного терапевта чи педіатра через «Електронну реєстратуру» на веб-сайті, то і відмову від прийому Ви також проводите через сервіс «Електронної реєстратури» на веб-сайт у «Кабінеті» пацієнта

Крок 1 Натискаємо на «дату заявки» (заброньованого часу прийому) , яку необхідно відмінити

 

    

   Крок 2. У відкритій формі «Заявки» внизу натискаємо кнопку «Відмовитись від прийому»

Заброньований Вами час  прийому скасовано:

  1. Якщо Ви записалась на прийом за допомогою інтернету чи дзвінка в реєстратуру, чи потрібно Вам особисто звертатись ще до Реєстратури Центру ПМСД?

Відповідь. Не зважаючи на спосіб запису до лікаря (через «Електронну реєстратуру» на сайті, по телефону чи у кабінеті лікаря) в реєстратуру закладу вже звертатись НЕ ПОТРІБНО ! Прийдіть в Центр ПМСД на вказану дату та час ВІДРАЗУ ДО КАБІНЕТУ ЛІКАРЯ (не звертаючись до реєстратури) – Ваш електронний талон вже доставлений лікарю, до якого Ви записані.

  1. Чи є обмеженим час запису?

 Відповідь: Запис через сервіс «Електронної реєстратури» на веб-сайті здійснюється до 18-00 на наступний день та протягом доби на найближчі 13 днів. Запис сьогодні на сьогодні через веб-сайт не можливий. Запис по телефону обмежений графіком роботи закладу.

Переваги сервісу «Електронної реєстратури»:

  1. Зменшення черг біля реєстратури закладу охорони здоров′я та під кабінетом лікаря;
  2. Економія часу пацієнта;
  3. В кожного пацієнта власний час прийому (Ваш час прийому лікарем стає автоматично недоступним на сервісі «Електронна реєстратура», як для відвідувачів сервісу (пацієнтів) так і для медичних реєстраторів в закладі);
  4. Дисциплінованість, як пацієнтів так і медичного персоналу;
  5. Поінформованість лікаря саме про Ваш візит;
  6. Покращення якості медичного обслуговування;
  7. Збереження позитивних емоцій пацієнта та хорошого настрою!

На сьогодні, записатись до лікаря в сервісі «Електронна реєстратура» можливо за адресою проживання пацієнта.

Ваші побажання та зауваження до роботи сервісу Ви можете надіслати на електронну адресу Управління охорони здоров’я міста:

E-mail: uoz2rivne@gmail.com

Проблеми з записом ? Телефонуйте - 0964759955

 

Приємного Вам відвідування !

Читайте також

Міністерством охорони здоровʼя України ініційовані зміни до Національного календаря профілактичних щеплень з 2026 року. Серед нововведень, які наразі ..
Зокрема, КНП «ЦПМСД «Північний» РМР потребує лікаря-терапевта. У КНП «Міська дитяча лікарня» РМР пропонують ряд ваканс..
У період холодів та погіршення погодних умов є ризик загострення ситуації із поширенням грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій. Дані захвор..
Підписатись