Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

12 квітня своє 65-річчя відзначає директор КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР Олег Михайлович Шрам!

12 квітня своє 65-річчя відзначає директор КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР Олег Михайлович Шрам!

Олег Михайлович присвятив турботі про здоровʼя людей майже 40 років. За роки роботи у сфері медицини Рівного його знають як відмінного фахівця, талановитого лікаря та висококласного керівника.

Відданість Олега Михайловича обраній справі, багаторічний досвід, глибокі знання завжди поєднуються із щирим співчуттям, милосердям і високою відповідальністю за здоров’я кожного пацієнта. Притаманні йому високий професіоналізм та ініціативність є свідченнями справжньої майстерності, наполегливої праці та систематичного самовдосконалення фахового рівня!

Колектив Управління охорони здоровʼя виконавчого комітету Рівненської міської ради вітає Вас, Олеже Михайловичу, з Днем народження і висловлює Вам щиру подяку за щоденну і таку нелегку роботу.

У цей знаменний день від усієї душі бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, успіхів, довгих років плідного і активного життя та нехай всі Ваші гарні справи повертаються до Вас сторицею!

Перемоги та мирного неба!


Читайте також

У червні 90 медичних працівників КНП «ЦПМСД «Північний» РМР пройшли практичне навчання з базової серцево-легеневої реанімації (БСЛР..
У спекотні дні особливо актуальними стають правила поведінки на воді. Знання та виконання цих правил є запорукою безпеки вашого життя та життя ваших д..
Більшість батьків добре усвідомлюють важливість збалансованого харчування у зростанні й розвитку дітей. Водночас на щоденний вибір продуктів і напоїв ..
Підписатись