Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

У Рівненській міській територіальній громаді проводять виїзні сесії з імунізації населення проти дифтерії та правця

Мобільна бригада КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР провела вакцинацію 30 працівників ТМ «Щедрик», ТОВ ВТП «Агропереробка». Усі охочі отримали інформаційні матеріали щодо профілактики вакцинокерованих інфекцій, адже вакцинація сприяє формуванню колективного імунітету, що є важливим кроком для створення безпечних умов на робочому місці. 

Завдяки виїзним сесіям з імунізації населення, які проводять бригади медиків Центрів первинної медико-санітарної допомоги Рівненської міської ради, дорослі, які пропустили планову вакцинацію проти дифтерії та правцю, мають змогу отримати безоплатне щеплення та консультацію фахівців щодо даних захворювань.

Для виїзду мобільної бригади та вакцинації співробітників закладу, підприємства чи організації необхідно, аби адміністрація установи звернулася до одного із ЦПМСД Рівненської міської ради із запитом на щеплення групи осіб. Надалі, колектив інформують про дату та час проведення імунізації.

Нагадаємо, дорослим рекомендується щеплюватися від дифтерії та правцю кожні 10 років! 

Перелік закладів охорони здоров‘я Рівненської міської ради та їх контакти доступні за посиланням: http://medrivne.com.ua/ua/organisations/1/category/175


Читайте також

Однією з найбільш заразних і небезпечних інфекцій у світі залишається кір. Ця хвороба може стати серйозною загрозою для здоров’я, а іноді навіть..
До КНП «Центральна міська лікарня» РМР доставили новітнє обладнання - рентгенівський апарат з С-аркою для флюороскопії та рентгенографії Т..
Миття рук – один із найдоступніших і найпростіших способів захисту дитини від багатьох хвороб, адже через контакт з руками поширюється більшість..
Підписатись