Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

У КНП «Пологовий будинок» Рівненської міської ради у новорічну ніч першим народився хлопчик

У КНП «Пологовий будинок» Рівненської міської ради у новорічну ніч першим народився хлопчик о 1:32 год. Упродовж ночі фахівці медичного закладу допомогли зʼявитися на світ 5 діткам!

Загалом у 2024 році у КНП «Пологовий будинок» РМР відбулося 3006 пологів, серед них - 45 двієнь.

Минулоріч народився 3051 малюк:
•    хлопчиків – 1543;
•    дівчаток – 1508.

Найщедріший місяць 2024 року - серпень, впродовж якого народилося 312 діток.

Наймолодшій породіллі виповнилося 17 років, а найстаршій 49 років.

Кваліфіковані неонатологи медичного закладу у 2024 році виходили та виписали додому п’ятьох дітей вагою до 1000 грам. Вага найменшої дитина - 740 грам. 5120 грам - саме такою була вага найбільшої дитини.

Дякуємо за віддану роботу медичним працівникам КНП «Пологовий будинок» РМР та бажаємо діткам і батькам міцного здоровʼя!


Читайте також

Із метою профілактики гострих кишкових інфекцій ми вирішили нагадати про симптоми та небезпеку даних захворювань, а також розповісти, як від них вбере..
До Рівного, а зокрема, до КНП «Центральна міська лікарня» РМР, завітала делегація лікарів зі Східно-Таллінської центральної міської лікарн..
Міністерство охорони здоровʼя України спільно з проєктом USAID “Підтримка реформи охорони здоровʼя» проводить соціологічне онлайн-опитуван..
Підписатись