Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Фахівці КНП «Центральна міська лікарня» РМР провели унікальну операцію

Фахівці КНП «Центральна міська лікарня» РМР провели унікальну операцію!  В Україні відомий тільки один факт проведення такого оперативного втручання, а на заході - це  вперше!

52-річна пацієнтка — дружина військового -  скаржилась на загальну слабкість, головокружіння, втрату ваги 12 кг за 3 місяці.  У жінки було виявлено пухлину правої нирки з пухлинним тромбом в порожнистій вені.

24 травня жінка звернулась у відділення ургентної хірургії КНП «Центральна міська лікарня» РМР за консультацією. Лікар-хірург онколог Тарон Альбертович Налбандян спільно із колегами вирішили провести потрібну операцію лапароскопічно! До виконання такого оперативного втручання команда фахівців готувалась і фізично, і налаштовувалась морально. Усе необхідне обладнання було наявне. 28 травня пацієнтці провели лапароскопічну нефрадреналектомію з венакаватромбектомією.

Вже наступного дня жінка почала рухатись вільно по відділенню, пити та харчуватися.

Загальний стан хворої з кожним днем покращувався. Виписали пацієнтку на 5 добу у задовільному стані.

Команда фахівців:

  • хірург-онколог Налбандян Т.А.,
  • лікар-хірург Данильчук О.М.,
  • лікар-анестезіолог Огінський А.Г,
  • операційна сестра медична Геєнко Т.Д.

Вітаємо спеціалістів КНП «Центральна міська лікарня» РМР із успішним досвідом та бажаємо міцного здоров‘я пацієнтці!

Фото зі сторінки КНП «Центральна міська лікарня» РМР


Читайте також

У Рівному фахівці КНП «Центральній міській лікарні» РМР вперше провели складну операцію на серці - протезування аортального клапану біолог..
У наш час значна частина жінок на різних етапах свого життя стикаються з патологічними змінами у молочних залозах. Тому медики рекомендують проходити ..
Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Нерідко пацієнти звер..
Підписатись