Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Всесвітній тиждень серцевого ритму у 2024 році відзначається з 4 до 11 червня

Всесвітній тиждень серцевого ритму у 2024 році відзначається з 4 до 11 червня. Його метою є сприяння покращенню діагностики, лікування та якості життя людей, що страждають на серцево-судинні хвороби.

Кількість зареєстрованих захворювань системи кровообігу в закладах охорони здоров‘я Рівненської міської ради за 2023 рік складає 95 947. Із них левову частину становить доросле населення (98% від усіх хвороб системи кровообігу).

Показник смертності від хвороб системи кровообігу складає 63,7% від усіх випадків смертей, зареєстрованих у міських медзакладах.

Щорічно показник смертності від серцево-судинних захворювань посідає перше місце серед структури смертності населення у місті Рівному.

Якщо у вас виникає щонайменша підозра на серцево-судинне захворювання, зокрема, біль у грудній клітці (відчуття тяжкості, тиску, печіння), який віддає у ліву руку чи шию, негайно зверніться до свого сімейного лікаря чи тервпевта. Та у разі інтенсивного болю та інших симптомів інфаркту чи інсульту – негайно телефонуйте 103.

Стаціонарна медична допомога дорослому населенню, що страждають на серцево-судинні захворювання, надається у двох міських багатопрофільних лікарнях (КНП «Центральна міська лікарня» РМР та КНП «Міська лікарня №2» РМР) та дитячому населенню – в КНП «Дитяча міська лікарня» РМР.

Профілактика серцево-судинних хвороб:

  • відмова від шкідливих звичок;

  • регулярна фізична активність;

  • позитивні емоції та відсутність стресів;

  • збалансоване харчування;

  • підтримка здорової ваги;

  • відсутність самолікування – прийом медикаментів лише за призначенням лікаря.


Читайте також

Ця онкопатологія відрізняється повільним та злоякісним перебігом, пухлина росте непомітно і може не проявляти себе багато років. Нерідко пацієнти звер..
Фахівці КНП «Центральна міська лікарня» РМР провели унікальну операцію! В Україні відомий тільки один факт проведення такого оперативного..
Всесвітній день трансплантології відзначається щорічно 6 червня, щоб привернути увагу до важливості донорства та трансплантації органів. Сьогодні вшан..
Підписатись