Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Завдяки урядовій програмі реімбурсації «Доступні ліки» пацієнти з окремими захворюваннями отримують лікарські засоби безоплатно або з невеликою доплатою.

За даними дашбордів НСЗУ Національна служба здоров'я України, у програмі «Доступні ліки» беруть участь понад 30 аптечних закладів, що функціонують у Рівненській міській територіальній громаді. На сьогодні у громаді зареєстровано 167 місць відпуску лікарських засобів за е-рецептом по «доступних ліках».

З метою підвищення доступності ліків та зниження економічного навантаження на пацієнта, закликаємо аптечні заклади м. Рівного та смт Квасилів до участі в національній програмі «Доступні ліки». Для отримання відшкодування вартості лікарських засобів аптеки, незалежно від форми власності та підпорядкування, повинні подати заяви про укладення договору до Національної служби здоровʼя.


Читайте також

З 2 квітня 2018 року в Україні розпочалась національна кампанія "Лікар для кожної сім’ї". Близько 90 % рівнян уже обрали свого лікаря та підписа..
Всесвітній тиждень серцевого ритму у 2024 році відзначається з 4 до 11 червня. Його метою є сприяння покращенню діагностики, лікування та якості життя..
У наш час значна частина жінок на різних етапах свого життя стикаються з патологічними змінами у молочних залозах. Тому медики рекомендують проходити ..
Підписатись