Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Послуги ЦНАПу можна отримати в лікувальному закладі Рівного!

Від сьогодні в приміщенні Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Ювілейний» Рівненської міської ради, окрім медичних послуг, можна отримати найбільш затребувані послуги, які надає ЦНАП, зокрема у сферах:

• реєстрації місця проживання;

• інтегрованих послуг (державні допомоги сім'ям з дітьми, видача довідок та посвідчень батькам багатодітних сімей та дітям з багатодітних сімей, адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, в тому числі надання комплексної послуги "єМалятко");

• державної реєстрації речових прав на нерухоме майно;

• соціальних послуг (субсидії).

 

Віддалене робоче місце Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному, що  розташовано на першому поверсі лікувального закладу (КНП «ЦПМСД «Ювілейний» РМР) за адресою: м. Рівне, вул. Кулика і Гудачека, 3) працюватиме за графіком: 

⇒ понеділок-четвер з 9:00 до 17:00, 

⇒ п’ятниця з 9:00 до 16:00, 

⇒ субота та неділя - вихідні.

 

Як зауважила Лариса Обуховська, виконуюча обовʼязки начальника управління охорони здоровʼя виконавчого комітету Рівненської міської ради, - «Подібна міжсекторальна співпраця відбувається завдяки скоординованим діям місцевої влади і депутатського корпусу та має на меті підвищення життєдіяльності населення територіальної громади».

 

Фото: ЦНАПу м. Рівне


Читайте також

В Україні є перелік обов‘язкових щеплень, які проводять як дітям, так і дорослим. Втім, лікарі рекомендують вакцинуватися від ширшого списку хво..
Фахівці КНП «Центральна міська лікарня» РМР провели унікальну операцію! В Україні відомий тільки один факт проведення такого оперативного..
У Рівному фахівці КНП «Центральній міській лікарні» РМР вперше провели складну операцію на серці - протезування аортального клапану біолог..
Підписатись