Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Сьогодні, спільно із членкинею Правління Фонду Віктора Пінчука, керівницею проєкту «Recovery» Світланою Гриценко відбулась презентація реабілітаційного центру для поранених військових «PINCHUK RECOVERY CENTRE»

Сьогодні, спільно із членкинею Правління Фонду Віктора Пінчука, керівницею проєкту «Recovery» Світланою Гриценко відбулась презентація реабілітаційного центру для поранених військових «PINCHUK RECOVERY CENTRE», який створено на базі відділення неврології та нейрореабілітації КНП «Міська Лікарня 2» РМР в рамках проєкту Віктора та Олени Пінчуків «RECOVERY (Відновлення)».

Ремонт та облаштування Центру здійснювались за кошти Благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» з урахуванням світових стандартів інклюзивності: просторі коридори із широкими дверними отворами та поручнями, санітарно-гігієнічні зони для маломобільних пацієнтів, тощо. Палати облаштовано багатофункціональними ліжками з електроприводом і відповідними меблями для комфортного перебування пацієнта. Також створено лікувально-реабілітаційну зону: кабінет фізіотерапії та зали фізичної реабілітації укомплектовані сучасним обладнанням із віртуальною реальністю, що забезпечує зворотний зв’язок із пацієнтом, облаштовано кабінети ерготерапії, асистивних технологій, індивідуальних занять, інше.

Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян висловив слова вдячності усій команді проєкту Віктора та Олени Пінчуків «RECOVERY (Відновлення)» та працівникам новоствореного Центру реабілітації, які допомагають захисникам України повернутись до повноцінного життя. Він наголосив, що реабілітація військовослужбовців це одне з пріоритетних завдань, яке гостро постає перед державною в умовах сьогодення. 

Як зазначив Юрій Осіпчук, голова постійної комісії з питань охорони здоровʼя, материнства і дитинства та соціального захисту населення, захисту учасників бойових дій і членів сімей загиблих героїв Небесної сотні та учасників бойових дій Рівненської міської ради, створення Центру реабілітації стало потужним кроком для вдосконалення регіональної системи якісного та швидкого відновлення Героїв та Героїнь Рівненщини.

        

Окрім того, під час заходу, секретарем Рівненської міської ради Віктором Шакирзяном та виконуючою обовʼязки начальника управління охорони здоровʼя виконавчого комітету Рівненської міської ради Ларисою Обуховською відзначено грамотами та подяками медичних працівників закладів охорони здоровʼя Рівненської міської ради, що забезпечують надання послуг з медичної реабілітації.

Для відома: на сьогодні, безоплатно для пацієнта (в рамках програми медичних гарантій) медичну послугу зі стаціонарної реабілітації для дорослих в місті Рівному можна отримати на базі  КНП «Міська лікарня № 2» РМР та КНП «Центральна міська лікарня» РМР, для цього лише необхідно мати електронне направлення.


Читайте також

У Рівному фахівці КНП «Центральній міській лікарні» РМР вперше провели складну операцію на серці - протезування аортального клапану біолог..
Після тривалого ремонту у Рівному запрацювала оновлена амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №4 у КНП «Центр первинної медико-санітар..
Заклади охорони здоров‘я Рівненської громади багаті на якісні та кваліфіковані кадри. Після початку повномасштабного вторгнення чимало лікарів т..
Підписатись