Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Делегація з Польщі відвідала Центральну міську лікарню Рівного

З робочим візитом 29.09.2023 делегація з Воєводської спеціалізованої лікарні, що у місті Бяла-Подляска (Польща) відвідали КНП «Центральна міська лікарня» РМРОкрім того, відбулась зустріч іноземної делегації і з керівництвом Рівненської міської територіальної громади. 

Мета візиту делегації до Рівного - підписання угоди в рамках Програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT Польща-Україна на 2021-2027 роки. Партнерство щодо грантового проекту «Покращення доступу до спеціалізованої медицини у сфері серцево-судинних захворювань для жителів Люблінського воєводства та Рівненської області» (підготовка документації та подання заявки на співфінансування). Орієнтована його вартість становить близько 2.700000,00 євро.

«За умовами проекту, другою стороною повинні стати представники країни-не члена ЄС. Ми знаємо високий рівень рівненської лікарні, багато років співпрацюємо, тому вирішили, що долучення її до проекту буде актуальним і можливим. Окрім того, передбачаємо, що 60% фінансування проекту відійде саме для української сторони, а 40% залишиться у Польщі. Головне тепер гарно підготуватися та перемогти у конкурсі, аби отримати це фінансування на реалізацію задуманого,” - акцентував Даріуш Оленський.

Для відома:
♦ з Воєводським Шпиталем Бялої Подляски (Польща) КНП «Центральна міська лікарня» РМР підтримує стосунки ще з 2013 року; 
♦ даний заклад є потужним центром з діагностики і лікування в північній частині Люблінського воєводства, розрахований на населення регіону близько 380 тис. жителів. Надає амбулаторну, стаціонарну спеціалізовану медичну допомогу.  У своїй структурі має 20 відділень, у тому числі відділення швидкої допомоги і нараховує 643 ліжкомісця;
♦ за своїми характеристиками Заклад подібний до Центральної міської лікарні Рівного: майже однакова кількість ліжкомісць для пацієнтів, кількість відділень, працюючого персоналу, тощо.

Також, Воєводськиий Шпиталь щорічно підтримує КНП «Центральна міська лікарня» РМР гуманітарною допомогою, лікуванням на своїй базі українських пацієнтів. В період повномасштабної війни зв’язки КНП «центральна міська лікарня» РМР та Воєводського Шпиталю ще більше зміцніли, обсяги гуманітарної допомоги в рази збільшились, а керівництво шпиталю допомагало у працевлаштуванні та адаптації колег, що прибули з України, в тому числі і Рівного.

Фото: Рівненська міська рада


Читайте також

Сьогодні, протягом робочого дня, в КНП "ЦПМСД "Центральний" РМР усі бажаючі можуть пройти тестування на ВІЛ/СНІД! Також, пацієнтам, які натще, проводя..
До уваги відвідувачів амбулаторно-поліклінічних підрозділів КНП «Міська дитяча лікарня» РМР та КНП «ЦПМСД «Північний» РМ..
У зв’язку із погіршенням погодних умов, нагадуємо, що із початком опалювального сезону в Рівненській громаді запрацювали Пункти незламності (16 ..
Підписатись