Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

У двох лікарнях Рівного відбулись засідання спостережних рад

Чергові засідання спостережних рад, створених при КНП "Міська лікарня № 2" РМР та КНП "Міська дитяча лікарня" РМР, відбулись 29 червня 2023 року.

На порядку денному: Стан надання медичної допомоги ВПО та пораненим військовослужбовцям. Окрім того, обговорювалось і питанняякості медичної допомоги, матеріально-технічне забезпечення закладу та використання медичного обладання, набутого закладом протягом 2022 року.

 

КНП "Міська лікарня № 2" РМР: витяг із протоколу засідання № 2_2023р. 

КНП "Міська дитяча лікарня" РМР: витяг із протоколу засідання № 2_2023р.

 


Читайте також

До уваги мешканців мешканці Рівненської міської територіальної громади! Департамент цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних по..
За підтримки Рівненської міської ради, на теренах Рівненської міської територіальної громади, а саме в Парку Молоді (Лебединка), вже завтра, 3 грудня,..
Підписатись