В КНП "Пологовий будинок" РМР 26.04.2023 відбулось засідання спостережної ради
09:46, 28-04-2023
На засіданні Спостережної ради при Пологовому будинку Рівного розглядали питання оптимізації штату працівників центру надання амбулаторної допомоги жіночому населенню закладу.
КНП "Пологовий будинок" РМР: витяг із протоколу засідання № 2_2023р.
Нещадна спека змушує українців шукати прохолоди. Синоптики прогнозують підвищення температури до 40 градусів, що може становити ризики для здоров&lsqu..
Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу. Іноді, ..