Міністерство охорони здоров’я      Рівненська міська рада      Новини      Медіа                                        

ЕЛЕКТРОННА ОХОРОНА ЗДОРОВ`Я

Поліпшення охорони здоровя на службі у людей

Рівненська територіальна громада успішно пройшла конкурсний відбір до участі у проєкті «Психосоціальна підтримка в Україні» PRO_MentalHealth.

Рівненська територіальна громада успішно пройшла конкурсний відбір до участі у проєкті «Психосоціальна підтримка в Україні» PRO_MentalHealth. Поруч з Рівненською громадою відібрані ще і інші громади з 4 районів Рівненської області. 

Проєкт реалізується Фондом міжнародної солідарності (Республіка Польща) у партнерстві з BGK (Банк крайового господарства), Європейською Комісією та програмою “Підтримка демократії” Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

У рамках проєкту впродовж 2023 року в Рівненській області буде створено 4 Центри соціально-психологічної підтримки: в кожному районі області по 1 Центру.

Сьогодні у Рівному відбулась перша зустріч координаторів проєкту із представниками територіальних громад Рівненського та Дубенського районів. Під час зустрічі затверджено Положення про координаційну групу впровадження проєкту «Психосоціальна підтримка в Україні», визначено категорії населення громад, які потребують психосоціальних послуг, обговорено можливості громад у наданні таких послуг та сформовано перелік психосоціальних послуг за якими звертаються у громаді. Окрім того, розглянуто можливі варіанти правонаступництва Центрів у постпроєктний період.

Передбачається, що надання послуг з психосоціальної підтримки забезпечуватиме команда у складі 3 психологів, психіатра та керівника Центру. Окрім стаціонарної послуги, психосоціальна допомога надаватиметься і поза межами Центру під час виїзду фахівців до віддалених населених пунктів району.

На сьогодні, в рамках проєкту, відбувається соціологічна оцінка потреб громад Рівненської області у психосоціальних послугах. Результати опитування будуть представлені координаційним групам, що утворені за участі представників територіальних громад Рівненської області, на наступному робочому засіданні наприкінці квітня. 

Попереду ще багато спільної роботи, від якої залежить в яких саме громадах Рівненщини будуть створені зазначені 4 центри соціально-психологічної підтримки!

Більше світлин із заходу на нашій сторінці в соціальній мережі фейсбук


Читайте також

За даними дашбордів НСЗУ Національна служба здоров'я України, у програмі «Доступні ліки» беруть участь понад 30 аптечних закладів, що ..
Підписатись